رفتن به بالا
  • شنبه - 18 آذر 1402 - 13:39
  • کد خبر : ۶۶۰۶
  • مشاهده :  346 بازدید
  • چاپ خبر : مهمترین مصوبات سفر ریاست جمهوری برای کنگان

مهمترین مصوبات سفر ریاست جمهوری برای کنگان

فرماندار کنگان گفت: با توجه به ابلاغ مصوبات دور دوم سفر رئیس جمهور به استان و تعریف پروژه‌های شهرستانی مدیران شهرستان کنگان اهتمام ویژه برای اجرا شدن مصوبات را در دستور کارقرار دهند. به گزارش خلیج فارس به نقل از مهر، احمد غریبی در نشست شورای اداری شهرستان کنگان اظهار داشت: با توجه به ابلاغ […]

فرماندار کنگان گفت: با توجه به ابلاغ مصوبات دور دوم سفر رئیس جمهور به استان و تعریف پروژه‌های شهرستانی مدیران شهرستان کنگان اهتمام ویژه برای اجرا شدن مصوبات را در دستور کارقرار دهند.

به گزارش خلیج فارس به نقل از مهر، احمد غریبی در نشست شورای اداری شهرستان کنگان اظهار داشت: با توجه به ابلاغ مصوبات دور دوم سفر رئیس جمهور به استان و تعریف پروژه‌های شهرستانی مدیران شهرستان کنگان پیگیری و اهتمام ویژه جهت اجرای شدن مصوبات را در دستور کار قرار دهند.

فرماندار کنگان افزود: راه و شهرسازی و دانشگاه علوم پزشکی در خصوص زمین محل احداث بیمارستان ۲۰۰ تخت خوابی کنگان و فرایند شروع عملیات اجرایی پیگیری کنند.

وی اضافه کرد: نوسازی مدارس و آموزش پرورش شهرستان کنگان پیگیری وِیژه در خصوص تکمیل استخر دانش آموزی را در دستور کار قرار دهند.

وی بیان کرد: ورزش و جوانان شهرستان جهت جذب اعتبارات مصوب در زمینه تکمیل سالن‌ها و فضاهای ورزشی اقدام کند.

فرماندار کنگان افزود: شبکه بهداشت و درمان شهرستان جهت جذب اعتبارات مصوب در زمینه تکمیل مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان، شیلات شهرستان جهت جذب اعتبارات مصوب در زمینه تکمیل اسکله شیرینو، راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان جهت جذب اعتبارات مصوب در زمینه پروژه تعریض جاده شیرینو تا سه راهی شیرینو گلدار، راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان جهت جذب اعتبارات مصوب در زمینه پروژه بهسازی محور سیراف، جم، راه و شهرسازی شهرستان جهت جذب اعتبارات مصوب در زمینه تکمیل پروژه بلوار وفاق پیگیری کنند.

وی گفت: دستگاه‌های اجرایی که پروژه قابل افتتاح و یا آغاز عملیات اجرایی در دهه فجر دارند نسبت به ثبت اطلاعات پروژه حداکثر تا یکشنبه هفته بعد در سامانه منتاک اقدام و لیست پروژه کتباً به فرمانداری ارسال شود.

وی گفت: علیرغم پیگیری‌ها و مکاتبات صورت گرفته ضمن قدردانی از اندک دستگاه‌های که در موعد مقرر نسبت به ارسال پاسخ مکاتبات و ثبت بر روی سامانه اقدام کرده‌اند سایر دستگاه اقدام مشابه به قید فوریت در دستور کار قرار دهند.

فرماندار کنگان بیان کرد: تبعات ناشی از عدم ثبت و ارسال موارد اشاره شده بر عهده شخص مدیر دستگاه اجرایی خواهد بود.

وی گفت: بنیاد مسکن ضمن اجرای با کیفیت ساخت، تسریع در ساخت پروژه‌های نهضت ملی را در دستور کار قرار دهد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه