در سايت سازمان سنجش:

کنگان نیوز: از نکات این آزمون اینکه همه متقاضیات موردنیاز مرد اعلام شده، همچنین تنها امتیاز اختصاصی استان بوشهر این است که قبول شدگان بومی در شرایط برابر از اولویت برخوردارند.

کنگان نیوز: از نکات این آزمون اینکه همه متقاضیات موردنیاز مرد اعلام شده، همچنین تنها امتیاز اختصاصی استان بوشهر این است که قبول شدگان بومی در شرایط برابر از اولویت برخوردارند.

کنگان نیوز: شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه اتمی بوشهر نام نویسی برای جذب نیروهای جدید را آغاز کرد.

به گزارش کنگان نیوز به نقل از خلیج فارس؛ مدارک تحصیلی مورد نیاز نیز کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری و محل اشتغال هم بوشهر و تهران عنوان شده است.

همچنین مشاغل مورد نیاز عبارتند از: کاردان مدارک پزشکی، کاردان خدمات مسافرتی و گردشگری، کاردان کامپیوتر، کاردان حسابداری/اموراداری، کاردان آتشنشانی/کاردان ایمنی، کاردان برق-قدرت، کاردان برق-الکتریک، کاردان مکانیک، کاردان شیمی، کاردان عمران، کارشناس امور مالی، کارشناس حقوق، کارشناس زبان انگلیسی، روانشناس، کارشناس تربیت بدنی، کارشناس مدیریت،   کارشناس بهداشت محیط، مهندس کامپیوتر، مهندس عمران، مهندس برق- الکترونیک ، مهندس برق – قدرت، مهندس مکانیک، مهندس هسته ای، پزشک

گفتنی است مهلت ثبت نام در این آزمون استخدامی از ۳۰ بهمن در سایت سازمان سنجش آموزش کشور آغاز شده و تا ۱۴ اسفند سالجاری ادامه دارد.

از نکات این آزمون اینکه همه متقاضیات موردنیاز مرد اعلام شده، همچنین تنها امتیاز اختصاصی استان بوشهر این است که قبول شدگان بومی در شرایط برابر از اولویت برخوردارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مطالعه جداول استخدامی به نشانی اینترنتی http://register2.sanjesh.org/rgempnuclear9511/ مراجعه شود.

کد خبر:4994 | تاریخ انتشار :2017/02/19 - 4:11 ب.ظ
نویسنده : سیاه قلم
تاریخ : 06 آوریل 2017
ساعت : 19:44:29

سلام.وبسایت خیلی خوب و جامعی دارید.ممنون

[پاسخ]


تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به موسسه خبری کنگان نیوز می باشد.
طراحی و پشتیبانی سایت توسط : آبرنگ دیزاین
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی