رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۷ آبان ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۰
  • کد خبر : ۹۶۴
  • مشاهده :  161 بازدید
  • چاپ خبر : تودیع و معارفه فرمانده ناحیه سپاه محمد رسول الله (ص) کنگان برگزار شد + تصاویر

تودیع و معارفه فرمانده ناحیه سپاه محمد رسول الله (ص) کنگان برگزار شد + تصاویر

مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه ناحیه کنگان صبح امروز با حضور جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی برگزار و اسماعیل تاجیک به عنوان فرمانده جدید سپاه کنگان معرفی شد.

به گزارش کنگان نیوز ، صبح امروز طی مراسمی با حضور فرمانده سپاه امام صادق(ع)، امام جمعه، فرماندار، فرماندهان نظامی و انتظامی، رؤسای ادارات شهرستان و جمعی از پاسداران و بسیجیان، اسماعیل تاجیک به عنوان فرمانده ناحیه سپاه شهرستان کنگان معرفی و از خدمات یاسین اکبا فرمانده سابق سپاه ناحیه کنگان تقدیر و تجلیل شد.

فرمانده سابق سپاه شهرستان کنگان در این مراسم، پوشیدن لباس سبز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را توفیقی از جانب خداوند برای خودش برشمرد و اظهار داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی این افتخار را دارد که مولود انقلاب است و در طول این ۳۷ سال ثابت کرده است که انقلابی‌ترین نهاد است.

یاسین اکبا به ارائه گزارشی از فعالیت‌های فرماندهی خود در سپاه پرداخت و افزود: ایجاد سوله صالحین در سطح شهرستان، همچنین سوله‌های ۹ دی، فعالیت تعداد قابل توجهی حلقه صالحین در سطح حوزه‌ها و پایگاه‌ها، افتتاح چندین ساختمان پایگاه مقاومت و افتتاح زمین چمن مصنوعی شهدای گمنام از جمله این فعالیت‌هاست.

این مسئول جوان بودن نیروهای پاسدار ناحیه کنگان، وجود بسیجیان بسیار توانمند در سپاه ناحیه و همدلی و دوستی مثال زدنی بین نیروها را از مهم‌ترین ویژگی‌های پاسداران ناحیه کنگان دانست.

فرمانده سابق سپاه کنگان یادآور شد: امیدوار هستیم بسیجیان این شهرستان روز به روز در مسیر رشد و تعالی بیشتر گام بردارند و مسیر موفقیت را طی کنند.

اسماعیل تاجیک، فرمانده جدید سپاه کنگان نیز با تقدیر از زحمات فرمانده سابق سپاه کنگان اظهار داشت: بسیجیان همواره در راستای موفقیت نظام اسلامی گام بر داشته‌اند و بیشتر موفقیت‌های نظام مرهون بسیجیان عزیز است.

عکس: علی ادریسی – مهناز لیراوی شهبازی

IMG_0231

 

IMG_0235

 

IMG_0247

 

IMG_0267

 

IMG_0270

 

IMG_0273

 

IMG_0276

 

IMG_0312

 

IMG_0324

 

IMG_0330

 

IMG_8247

 

IMG_8248

 

IMG_8257

 

IMG_8261

 

IMG_8275

 

IMG_8286

 

IMG_8342

اخبار مرتبط