رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۷ آبان ۱۳۹۴ - ۰۸:۲۰
  • کد خبر : ۹۵۶
  • مشاهده :  66 بازدید
  • چاپ خبر : توزیع شیر در مدارس استان بوشهر آغاز شد.

توزیع شیر در مدارس استان بوشهر آغاز شد.

معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: توزیع شیر رایگان درمدارس این استان از روز یکشنبه آغاز شده و تا پایان اسفند سال جاری ادامه دارد.

به گزارش کنگان نیوز به نقل از ایرنا، علی مراد کرمی درآئین توزیع شیر رایگان مدارس در دبستان سعادت بوشهر افزود: امسال ۲۰۸ هزار دانش آموز در مقاطع ابتدایی، متوسطه اول و دوم دولتی و غیردولتی، مراکز نگهداری کودکان بی سرپرست غیردولتی و پیش دبستانی های ضمیمه مدارس ابتدایی دولتی و غیردولتی استان شیر دریافت می کنند.
وی اضافه کرد: براساس برنامه ریزی صورت گرفته ۱۰ میلیون پاکت شیر ۲۰۰ سی سی سه و چهار گوش در ۴۵ نوبت در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد.
معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: برای اجرای طرح توزیع شیر رایگان در مدارس استان امسال ۵۶میلیارد ریال اعتبار مصوب شده است که نسبت به ۲۱میلیارد ریال سال گذشته ۱۷۵درصد افزایش نشان می دهد.
وی یادآور شد: امسال تنها در شهرستان عسلویه در همه روزهای هفته و در مابقی شهرستانهای استان در سه روز توزیع شیر در مدارس انجام می شود.
کرمی گفت: شیر مدارس استان بوشهر امسال از شرکت لبنیات پاک پی شهرکرد و شرکت مانگا البرز تامین می شود.
وی اظهار کرد: پارسال میانگین توزیع شیر مدارس سه میلیون پاکت در ۲۱ نوبت برای ۱۵۵ هزار دانش آموز ابتدایی و متوسطه اول در استان بوشهر انجام شد.

اخبار مرتبط