رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۶ آبان ۱۳۹۴ - ۰۵:۵۳
  • کد خبر : ۹۴۱
  • مشاهده :  58 بازدید
  • چاپ خبر : آخرین وضعیت مصدومان تصادف کامیون با اتوبوس عسلویه در یاسوج

آخرین وضعیت مصدومان تصادف کامیون با اتوبوس عسلویه در یاسوج

رئیس بیمارستان شهید بهشتی یاسوج با اشاره به آخرین وضعیت مصدومان تصادف کامیون با اتوبوس در یاسوج گفت: مصدومان این حادثه که ۱۰ نفر هستند پس از انتقال به این بیمارستان تحت مداوا قرار گرفتند.

به گزارش کنگان نیوز ، منطقه کهگیلویه و بویراحمد، دکتر سید ذاکر سعیدی‌نژاد در بازدید از روند درمان مصدومان اتوبوس عسلویه – اصفهان با اشاره به این‌که بیمارستان شهید بهشتی، بزرگترین بیمارستان مصدومین ترافیکی است، افزود: پس از انتقال مصدومان به بیمارستان شهید بهشتی، تیمCPR اورژانس بلافاصله کار رسیدگی به مجروحین را شروع کردند.

وی اظهارکرد: در این حادثه یک نفر از مجروحین به علت شدت جراحات به اتاق عمل و ۲ نفر دیگر نیزبه بخش مراقبت‌های ویژه انتقال داده شدند.

رئیس بیمارستان شهید بهشتی یاسوج با بیان این‌که در حال حاضر وضعیت عمومی بقیه مصدومان آسیب دیده رضایت‌بخش است، اظهار داشت: تعدادی از این مصدومان شرایط ترخیص را دارند که روند کار ترخیص این بیماران پس مراحل قانونی انجام می‌شود.

سعیدی‌نژاد از رسیدگی و سرعت عمل تیم‌های پزشکی و درمانی که به دقت کار رسیدگی به همه بیماران را در دستور کار دارند، تشکر و اضافه کرد: همه زحمت‌کشان عرصه درمان این آمادگی را دارند که با تمام وجود و درتمام شرایط با سه شعار سرعت، دقت و کیفیت خدمات رسانی به بیماران را انجام دهند. / ایسنا

اخبار مرتبط