رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۳ آبان ۱۳۹۴ - ۰۷:۰۷
  • کد خبر : ۸۹۸
  • مشاهده :  124 بازدید
  • چاپ خبر : باند تهیه و توزیع مواد مخدر در بوشهر متلاشی شد

باند تهیه و توزیع مواد مخدر در بوشهر متلاشی شد

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر گفت: با اشرافیت اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر، محموله ۵۳ کیلوگرمی تریاک با تلاش ماموران مبارزه با مواد مخدر متلاشی شد.

به گزارش کنگان نیوز به نقل از تسنیم، سرهنگ وحید زرین‌کلاه در  بوشهر با بیان اینکه باند تهیه و توزیع مواد مخدر با تلاش پلیس مبارزه با مواد مخدر متلاشی شد اظهار داشت: با اشرافیت اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر محموله ۵۳ کیلوگرمی تریاک در بندرعباس به مقصد نرسیده کشف شد.

وی با بیان اینکه ماموران مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر تمام نقاط حساس استان بوشهر و محورهای استان‌های همجوار تحت رصد شبانه‌روزی دارند تصریح کرد: مأموران مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر در یک عملیات غافلگیرانه ضمن کشف ۵۳ کیلوگرم مواد مخدر دو نفر قاچاقچی دستگیر و یک دستگاه خودرو نیسان توقیف کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر افزود: طی چندین ماه رصد اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر بر روی باند بزرگ تهیه و توزیع مواد مخدر که به صورت فرا استانی اقدام به ترانزیت مواد مخدر می‌کرد پس از اجرای عملیات‌ گوناگون این باند در بندرعباس نرسیده به مقصد متلاشی و قاچاقچیان دستگیر شدند.

زرین‌کلاه با بیان اینکه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر وضعیت نامطلوبی برای قاچاقچیان فراهم کرده است، گفت: هر گونه جابه‌جایی مواد مخدر چه در سطح خرد و چه در سطح کلان مورد رصد پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار دارد بگونه‌ای که هیچ امنیتی برای آنان فراهم نیست.

وی با اشاره به افزایش کشفیات مواد مخدر در استان بوشهر خاطرنشان کرد: پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهراز ابتدای امسال تاکنون بیش از یک‌هزار و ۹۰۰ کیلوگرم مواد مخدر کشف کرده است

اخبار مرتبط