رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۳ آبان ۱۳۹۴ - ۰۵:۲۲
  • کد خبر : ۸۹۱
  • مشاهده :  85 بازدید
  • چاپ خبر : نشست حمایت از توسعه ورزش شهرستان کنگان تشکیل شد

نشست حمایت از توسعه ورزش شهرستان کنگان تشکیل شد

نشست حمایت از توسعه ورزش شهرستان کنگان در سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل شد

به گزارش کنگان نیوز به نقل از پرتال فرمانداری، در نشستی به ریاست آقای جمشیدی-  فرماندار کنگان-  و با حضور معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار، اعضاء شورا ، شهرداران و تعدادی از مدیران دستگاه های اجرایی، راهکارهای حمایت از توسعه ورزش شهرستان در قالب کارگروه تامین منابع مورد بررسی قرار گرفت.

عباس جمشیدی به استعداد های درخشان جوانان شهرستان در عرصه ورزش اشاره کرد و گفت: در صورت حمایت از تیم های ورزشی بطور یقین شاهد درخشش آنها در سطح استان و کشور خواهیم بود.

وی افزود: جایگاه ورزش شهرستان در سطح استان جایگاه خوبی است و بعضی از رشته ها در سطح کشور و بین الملل حرف برای گفتن دارند که جای تقدیردارد.

جمشیدی با اشاره به زیر ساخت های موجود در شهرستان این وعده را دادند که در دهه فجر امسال شاهد افتتاح ۶ زمین چمن مصنوعی ورزشی در شهرستان خواهیم بود.

فرماندار کنگان- از تشکیل صندوق حمایت از توسعه وزرش شهرستان با همکاری شهرداری ها، شوراهای شهر، منطقه ویژه و بخشی از سازمان های دولتی خبر دادند.

در ادامه عباس جمشیدی: خواستار تدوین برنامه ای برای ورزش همگانی در سطح شهرستان توسط اداره ورزش و جوانان، با توجه به مساعد شدن وضعیت آب و هوا شدند.

در پایان فرماندار کنگان اظهار امیدواری کرد با همراهی مردم و مسئولان شاهد توسعه هر چه بیشتر ورزش در سطح شهرستان خواهیم بود.

لازم به یاداروی است در این جلسه مقرر شد صندوق حمایت از توسعه و ورزش تشکیل و بر اساس برنامه کوتاه مدت و تقویم اجرایی سالانه حمایت های لازم از رشته های مختلف بنابر اولویت و پتانسیل شهرستان صورت گیرد.

8778945645

 

456456456489

 

348483748

اخبار مرتبط