رفتن به بالا
  • شنبه - ۹ آبان ۱۳۹۴ - ۰۶:۳۸
  • کد خبر : ۸۳۳
  • مشاهده :  137 بازدید
  • چاپ خبر : جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان کنگان

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان کنگان

جلسه شورای آموزش و پرورش به ریاست عباس جمشیدی فرماندار شهرستان کنگان و با حضور اعضا در سالن اجتماعات آموزش و پرورش تشکیل گردید.

به گزارش کنگان نیوز، عباس جمشیدی فرماندار با تاکید بر اهمیت تعلیم و تربیت گفت: مشارکت مردم در امر آموزش و پرورش موجب می گردد تا آنان نسبت به این امر مهم حساس شوند و در حفظ و رشد آن اهتمام ورزند.

رئیس شورای آموزش و پرورش بیان کرد: آموزش و پرورش محور توسعه است و اگر بخواهیم در زمینه های مختلف علمی و فرهنگی پیشرفت داشته باشیم باید به آموزش و پرورش و مدرسه توجه کنیم و مشارکت عمومی در اجرای برنامه های آموزش و پرورش امری اجتناب ناپذیر است.

عباس جمشیدی گفت : همه دستگاههای اجرایی نیز آمادگی دارد در همه زمینه ها کمک رسان اداره آموزش و پرورش باشد و در این راستا از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

فرماندار کنگان در ادامه جلسه خواستار برنامه ریزی دقیق و مدون جهت ارتقا سطح آموزش و آشنایی دانش آموزان در مقاطع مختلف تحصیلی با استعداد های بالقوه موجود در شهرستان شدند.

در این جلسه مدیر آموزش و پرورش با ارائه گزارشی از اقدامات انجام گرفته مربوط به مصوبات جلسه قبل ، توضیحاتی را در خصوص برنامه های قابل اجرا در سال تحصیلی جدید ارائه کرد و یادآور شد: برگزاری مسابقات قرآنی – برگزاری مسابقات حذفی ریاضی – کلاس های توانمد سازی – اعزام کاروان راهیان نور دانش آموزی – شورای پشتیبانی سواد آموزی – پیشگیری از آسیب های اجتماعی – تشکیل هفته بهداشت و درمان – تشکیل دهه ولایت در مدارس – برگزاری دوره آموزشی از بردهای هوشمند – تجلیل از بازنشستگان – برگزاری مراسم هفته پیوند اولیا و مربیان – برگزاری جشن عاطفه ها – انتخابات شوراهای دانش آموزی – تشکیل کلاس مشاوره برای خانواده دانش آموزان از جمله اقدامات انجام شده است.

در ادامه اعضا پس از بحث و تبادل نظر تصمیماتی در خصوص کمک به دانش آموزان بی بضاعت اتخاذ نمودند./ پرتال فرمانداری

157616415 (1)

 

157616415 (3)

 

157616415 (2)

اخبار مرتبط