رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۵ آبان ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۵
  • کد خبر : ۸۱۱
  • مشاهده :  70 بازدید
  • چاپ خبر : آبان ماه امسال افتتاح دو فاز پارس جنوبی با حضور رئیس جمهور

آبان ماه امسال افتتاح دو فاز پارس جنوبی با حضور رئیس جمهور

مدیرعامل پارس جنوبی از افتتاح رسمی ۲ فاز پارس جنوبی با حضور رئیس جمهور در آبان‌ماه امسال خبر داد.

به گزارش کنگان نیوز از عسلویه، یوسفی مدیر عامل پارس جنوبی در نشست شورای مدیران سازمان منطقه ویژه پارس جنوبی اظهار داشت: منطقه ویژه پارس جنوبی از مناطق حساس و مهم کشور و جهان در عرصه نفت و گاز و انرژی است و روز به روز شاهد موفقیت بیشتر این منطقه هستیم.

وی افزود: پارس جنوبی ظرفیت و پتانسیل بسیار ارزشمندی برای توسعه و پیشرفت بیشتر دارد و امیدوار هستیم با بسترسازی و توسعه زیرساخت‌های لازم شاهد توسعه روزافزون منطقه و حضور سرمایه‌گذاران خارجی در پارس جنوبی باشیم.

یوسفی از افتتاح رسمی ۲ فاز پارس جنوبی با حضور رئیس جمهور در آبان‌ماه امسال خبر داد و خاطر نشان کرد: منطقه ویژه پارس جنوبی آمادگی کاملی برای استقبال و میزبانی از ریاست جمهوری و افتتاح فازهای ۱۵ و ۱۶ پارس جنوبی دارد.

یوسفی تصریح کرد: امیدوار هستیم با راه‌اندازی و افتتاح رسمی فازهای ۱۵ و ۱۶ پارس جنوبی، ظرفیت تولید گاز در این منطقه افزایش چشمگیری پیدا کند.

وی یادآور شد: امسال با برنامه‌ریزی بسیار خوبی که وزارت مفت انجام داده، فازهای ۱۷ و ۱۸ پارس جنوبی نیز وارد مدار تولید می‌شوند و ظرفیت تولید گاز کشور افزایش خواهد یافت.

مدیرعامل پارس جنوبی گفت: پارس جنوبی برای تامین گاز کشور در فصل سرد زمستان در آمادگی کامل به سر می‌برد و امیدوار هستیم بدون هیچ مشکلی در تامین نیازهای مردم مناطق سردسیر اقدام کنیم.

در این مراسم مدیر جدید پشتیبانی و امور رفاهی پارس جنوبی معرفی شد و ضمن تقدیر از وحید مفتخر(مدیر سابق پشتیبانی پارس جنوبی)، اسماعیل حمادی به عنوان مدیر جدید امور پشتیبانی و رفاهی منطقه ویژه پارس معرفی شد.

اخبار مرتبط