رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۳ آبان ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۱
  • کد خبر : ۷۷۶
  • مشاهده :  53 بازدید
  • چاپ خبر : ستاد رسیدگی به جرایم انتخاباتی در شهرستان‌های بوشهر تشکیل شد

ستاد رسیدگی به جرایم انتخاباتی در شهرستان‌های بوشهر تشکیل شد

رئیس‌کل دادگستری استان بوشهر گفت: ستاد رسیدگی به جرایم انتخاباتی در شهرستان‌های بوشهر تشکیل شد.

به گزارش کنگان نیوز ب نقل از مهر، علی جمادی ظهر یکشنبه در نشست ستاد ویژه پیشگیری و رسیدگی به جرائم انتخاباتی استان بوشهر اظهار داشت: هفتم اسفندماه امسال انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری برگزار می‌شود.

وی اضافه کرد: ستاد ویژه پیشگیری و رسیدگی به جرایم انتخاباتی استان بوشهر به منظور نظارت جدی بر اجرای قانون، رصد و بررسی و پایش مسائل و امورات انتخابات تشکیل شده است.

رئیس‌کل دادگستری استان بوشهر با اشاره به تشکیل ستاد رسیدگی به جرایم انتخاباتی در شهرستان‌های استان، بیان کرد: فعالیت‌های این ستاد در زمینه رصد امور انتخابات آغاز شده است.

وی ادامه داد: یک شعبه ویژه برای رسیدگی سریع و خارج از نوبت به تخلفات و جرایم انتخاباتی در همه حوزه‌ها و محاکم قضایی استان بوشهر تشکیل و راه‌اندازی شده است و این شعب برای رسیدگی به تخلفات آماده هستند.

جمادی به نقش بسیار مهم رسانه‌ها در اطلاع‌رسانی اشاره کرد و افزود: رسانه‌ها در راستای توجیه و آموزش قوانین انتخاباتی قدم بردارند تا شاهد آگاه‌سازی مردم و برگزاری انتخابات قانون‌مند باشیم.

رئیس‌کل دادگستری استان بوشهر همچنین خواستار توجه ویژه مدیران دستگاه‌های اجرای برای جلوگیری از امکانات و تجهیزات دولتی توسط کاندیداها شد و گفت: مدیران اهتمام ویژه‌ای برای پیشگیری از بروز تخلفات انتخاباتی در دستگاه‌ها و سازمان‌های دولتی و عمومی داشته باشند.

اخبار مرتبط