رفتن به بالا
  • شنبه - 21 مرداد 1402 - 07:28
  • کد خبر : ۶۵۵۴
  • مشاهده :  83 بازدید
  • چاپ خبر : افتخار افرینی روزنامه نگار کنگانی در اولین جشنواره رسانه ای استان بوشهر

افتخار افرینی روزنامه نگار کنگانی در اولین جشنواره رسانه ای استان بوشهر

نخستین رویداد رسانه‌ای جنوب استان بوشهر با معرفی برترین‌ها در بخش‌های مختلف به کار خود پایان داد.‌‌‌‌ خبرنگار زهرا فاریابی: آئین اختتامیه این رویداد رسانه با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار، مدیرکل ارشاد استان، رییس خانه مطبوعات کشور و استان، امام جمعه و فرماندار شهرستان و استقبال پرشور فعالان رسانه ای استان بوشهر در سالن […]

نخستین رویداد رسانه‌ای جنوب استان بوشهر با معرفی برترین‌ها در بخش‌های مختلف به کار خود پایان داد.‌‌‌‌

خبرنگار زهرا فاریابی: آئین اختتامیه این رویداد رسانه با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار، مدیرکل ارشاد استان، رییس خانه مطبوعات کشور و استان، امام جمعه و فرماندار شهرستان و استقبال پرشور فعالان رسانه ای استان بوشهر در سالن شهید خاتمی شهرستان جم برگزار شد.

در این رویداد رسانه ای، کارگاههای با حضور اساتید مجرب رسانه ای کشور (یونس شکرخواه پدر روزنامه نگاری آنلاین، مهرداد خدیر و رضا غبیشاوی از اعضای شورای سردبیری سایت عصرایران) برای علاقه مندان برگزار شد.

در حاشیه آئین اختتامیه، با پخش کلیپ زیبایی، از ۲۵ سال تلاش خستگی ناپذیر روزنامه نگاری علی هوشمند سردبیر روزنامه پیام عسلویه تقدیر شد. اتفاقی که باعث شد حاضران برای دقایقی علی هوشمند را تشویق کنند.

برندگان نخستین رویداد رسانه ای جنوب استان بوشهر

بخش صنعت نفت و گاز:

گزارش: سعید رضایی با گزارش دردسر‌های انتشار بوی از در پارس جنوبی از خبرگزاری مهر رتبه اول، مژده پاینده با گزارش مشعل‌ها در عسلویه همچنان می‌سوزند و می‌سوزانند در رتبه دوم، حجت عبداللهی‌پور با گزارش مظلومیت نخبه‌های بوشهری در صنایع نفت و گاز در رتبه سوم.

یادداشت: حسن محدث‌زاده با یادداشت دعوای مسئولانه برای مسئولیت اجتماعی پارس از سایت خلیج فارس در رتبه اول، حسین دهقان‌زاده با یادداشت تولد صنعت یا معلولیت جامعه دوم از روزنامه پیام عسلویه، حسین لاری با یادداشت نفت در ایفای مسئولیت‌های اجتماعی در عسلویه مردود شده از عسلویه آنلاین در رتبه سوم.

بخش عمومی:

یادداشت: مقام اول به سیف‌الله حسنی‌پور با “نگاهی به یکی از پیرترین طرح‌های استان بوشهر” از سایت آینه جم، حجت عبداللهی‌پور با “گریز صنعت از توسعه در منطقه جنوب استان” از پیام عسلویه در رتبه دوم و حیدر احمدی با “فرهنگ توسعه‌ای حلقه مفقوده در توسعه استان بوشهر” از پیام عسلویه در رتبه سوم.

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه