رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۹ دی ۱۴۰۰ - ۰۰:۳۶
  • کد خبر : ۶۴۷۹
  • مشاهده :  544 بازدید
  • چاپ خبر : *بازدید مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از مجتمع پتروشیمی جم و طرح‌های توسعه‌ای*

*بازدید مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از مجتمع پتروشیمی جم و طرح‌های توسعه‌ای*

«محمد اسکندری»، مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری؛ به همراه «محسن بازارنوی»، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری و جمعی از اعضای هیئت مدیره طی سفر فشرده یک روزه به عسلویه از مجتمع پتروشیمی جم در عسلویه و روند پیشرفت طرح‌های توسعه‌ای PDH/pp و ABS/RUBBER بازدید کردند. به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی جم، بررسی فرآیند تولید، […]
«محمد اسکندری»، مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری؛ به همراه «محسن بازارنوی»، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری و جمعی از اعضای هیئت مدیره طی سفر فشرده یک روزه به عسلویه از مجتمع پتروشیمی جم در عسلویه و روند پیشرفت طرح‌های توسعه‌ای PDH/pp و ABS/RUBBER بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی جم، بررسی فرآیند تولید، وضعیت پیشرفت پروژه های توسعه‌ای، چالش‌های پیش رو، تعاملات و روابط بین مجتمعی، پرونده‌های حقوقی، عملکرد مالی و سودآوری شرکت، رفع گلوگاه ها و افزایش ظرفیت برخی از موارد مطرح شده در جلسه مدیران ارشد و هیئت مدیره پتروشیمی جم با حضور مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری بود.

گفتنی است طی این بازدید و نشست با مدیران ارشد این شرکت عملکرد پتروشیمی جم در سال ۱۴۰۰ و همچنین چشم انداز و برنامه‌های پیش رو در سال آینده مورد بررسی قرار گرفت.

اخبار مرتبط