رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۱ تیر ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۴
  • کد خبر : ۶۴۳۴
  • مشاهده :  158 بازدید
  • چاپ خبر : *با فعالیت حدود ده دانشگاه در حوزه جنوب استان بوشهر، شرکت بهره‌برداری مدیریت پترو پارس آریا کیش(pomc) از دانشگاه خلیج فارس درخواست معرفی نیرو جهت جذب کرده است!!!!!!!!

*با فعالیت حدود ده دانشگاه در حوزه جنوب استان بوشهر، شرکت بهره‌برداری مدیریت پترو پارس آریا کیش(pomc) از دانشگاه خلیج فارس درخواست معرفی نیرو جهت جذب کرده است!!!!!!!!

*با فعالیت حدود ده دانشگاه در حوزه جنوب استان بوشهر، شرکت بهره‌برداری مدیریت پترو پارس آریا کیش(pomc) از دانشگاه خلیج فارس درخواست معرفی نیرو جهت جذب کرده است!!!!!!!!/ نقش اداره کار و اشتغال منطقه ویژه چیست؟ آیا این اداره کارایی قانونی خود را از دست داده است یا اینکه شرکت های منطقه دیگر این اداره […]

*با فعالیت حدود ده دانشگاه در حوزه جنوب استان بوشهر، شرکت بهره‌برداری مدیریت پترو پارس آریا کیش(pomc) از دانشگاه خلیج فارس درخواست معرفی نیرو جهت جذب کرده است!!!!!!!!/ نقش اداره کار و اشتغال منطقه ویژه چیست؟ آیا این اداره کارایی قانونی خود را از دست داده است یا اینکه شرکت های منطقه دیگر این اداره را به رسمیت نمی شناسند؟؟؟*


اخیرا در تاریخ ۱۲تیرماه نامه ای توسط شرکت پترو پارس آریا کیش (pomc) به دانشگاه خلیج فارس ارسال شده که در آن از دانشگاه خلیج فارس درخواست معرفی نیرو جهت جذب در پروژه راه اندازی و بهره‌برداری فاز ۱۴مجتمع گاز پارس جنوبی شده است. براساس آنچه که تا به امروز در منطقه ویژه انرژی پارس جنوبی بصورت قانون یا رویه همیشگی مرسوم بوده است،شرکت های فعال در منطقه ویژه انرژی پارس جنوبی می بایست جهت جذب نیرو با اداره کار و اشتغال منطقه ویژه مکاتبه کنند و نیروی مورد نیاز خود را با معرفی این اداره جذب کنند که در این راستا اقدام شرکت پترو پارس آریا کیش مایه تعجب هست و گویی سرآغاز یک اقدام جدید در بین شرکت های منطقه ویژه انرژی پارس جنوبی می باشد که هر شرکتی بنا تصمیم مدیران خود شیوه ای جدید و استصوابی برای جذب نیرو اختراع کند.
از نگاه دیگر به این موضوع سوالی که مطرح می شود آن است که با وجود حدود ده دانشگاه در شهرستان های جنوبی استان بوشهر که میزبان صنعت نفت،گاز،پتروشیمی هستند چرا شرکتی مانند pomc درخواست معرفی نیرو از دانشگاه خلیج فارس می کند؟ درحالیکه یکی از اصلی ترین فلسفه های تاسیس این تعداد از دانشگاه در جنوب استان بوشهر تأمین نیروی انسانی متخصص برای صنعت مستقر در این منطقه و ارتباط دانشگاه با صنعت بوده است.اگر شرکت های مستقر در منطقه ویژه انرژی پارس جنوبی دانشگاه های فعال در حوزه جنوب استان بوشهر را به رسمیت نمی شناسند و آنها قبول ندارند و دانشجویان این دانشگاه ها بعد از فراغت از تحصیل بجرم فارغ‌التحصیلی از دانشگاه های جنوب استان بوشهر مورد بی مهری و پشت درب های بسته شرکت های صنعتی در انتظار یک شغل ساده هستند،دیگر فعالیت و هزینه برای دایر بودن این دانشگاه ها چه توجیهی دارد؟

سایت خبری و تحلیلی کنگان نیوز آمادگی خود را جهت انتشار پاسخ مسئولان اداره کار و اشتغال منطقه ویژه انرژی پارس جنوبی و همچنین شرکت بهره‌برداری مدیریت پترو پارس آریا کیش در این خصوص اعلام می دارد.

اخبار مرتبط