رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۹ مهر ۱۳۹۴ - ۰۶:۰۹
  • کد خبر : ۶۲۲
  • مشاهده :  107 بازدید
  • چاپ خبر : زنگ پیوند انجمن اولیا و مربیان مدارس در کنگان نواخته شد

زنگ پیوند انجمن اولیا و مربیان مدارس در کنگان نواخته شد

آئین نواختن نمادین زنگ پیوند اولیا و مربیان در آموزشگاه حضرت فاطمه الزهرا (س) شهر کنگان با حضور فرماندار – بخشدار مرکزی – امام جمعه – مدیر آموزش و پرورش و جمعی از اولیا و مربیان شهرستان برگزار شد.

به گزارش کنگان نیوزبه نقل از پرتال فرمانداری ، آئین  نواختن نمادین زنگ پیوند اولیا و مربیان در آموزشگاه حضرت فاطمه الزهرا (س) شهر کنگان با حضور فرماندار – بخشدار مرکزی  – امام جمعه – مدیر آموزش و پرورش و جمعی از اولیا و مربیان شهرستان برگزار شد.

مدیر آموزش و پرورش کنگان در این مراسم گفت: هفته پیوند اولیا و مربیان، بهترین و مناسب ترین فرصت برای فراهم نمودن زمینه های تحقق همکاری و همدلی میان خانه و مدرسه است.

شاکر محیسن بیان داشت : انجمن اولیا و مربیان مظهر همکاری خانه و مدرسه در امر تعلیم و تربیت کودکان و نوجوانان است.

امام جمعه کنگان با تاکید بر  اینکه خانه و مدرسه دو نهاد تربیتی مهم بشمار می آیند اظهار داشت: انجمن اولیا و مربیان بازوان توانمند مدیران مدارس هستند و هر چه ارتباط آنها با مدارس بیشتر باشد قطعا موفقیت های خوبی حاصل می شود.

حجت الاسلام والمسلمین محمودی در ادامه گفت: عاشورا و حوادث صحرای کربلا انسان ساز و درس آموز است و اکنون وظیفه ما حفظ ارزشها و نگه داشتن آرمانهای قیام ابا عبدالله الحسین (ع) می باشد.

 

 

4

اخبار مرتبط