رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۰
  • کد خبر : ۶۰۷۳
  • مشاهده :  185 بازدید
  • چاپ خبر : برق مردم جنوب کشور را گرفت تا در خانه ماندن و مقابله با کرونایی که این روزها رکوردهای جهانی در میزان مرگ و میر در ایران جابجا میکند سخت تر از قبل کند!

برق مردم جنوب کشور را گرفت تا در خانه ماندن و مقابله با کرونایی که این روزها رکوردهای جهانی در میزان مرگ و میر در ایران جابجا میکند سخت تر از قبل کند!

برق مردم جنوب کشور را گرفت تا در خانه ماندن و مقابله با کرونایی که این روزها رکوردهای جهانی در میزان مرگ و میر در ایران جابجا میکند سخت تر از قبل کند! به قلم :داریوش حسینی کنگانی پیامک های ارسالی فیش های برق با قیمت های نجومی در شرایط سخت اقتصادی و کرونایی به […]

برق مردم جنوب کشور را گرفت تا در خانه ماندن و مقابله با کرونایی که این روزها رکوردهای جهانی در میزان مرگ و میر در ایران جابجا میکند سخت تر از قبل کند!


به قلم :داریوش حسینی کنگانیپیامک های ارسالی فیش های برق با قیمت های نجومی در شرایط سخت اقتصادی و کرونایی به مردم بوشهر علی الخصوص شهر کنگان برق از سر مردم پراند تا خیلی زود متوجه شویم که برق ١٠ میلیون نفری که دولت وعده رایگان کردن هزینه های آنها را داده بود طبق معمول قرار است از جیب ٧٠ میلیون نفر دیگر پرداخت شود!
دمای ٣۵ تا ۴٠ درجه اوایل پاییز ما که از چله تابستان در شهرهای مرکز و شمال ایران بیشتر است کاری کرده که صرفه جویی بیش از این در برق برای مردم این نواحی مقدور نباشد.
مسئولین این استان از جمله نماینده های محترم مجلس در این شرایط سخت باید صدای مظلومیت هم استانی های خود که از بیکاری و شرایط وحشتناک کرونایی رنج میبرند را به گوش مقامات دولتی و تصمیم گیرنده که درک صحیحی از وضعیت زندگی در جنوب ندارند برسانند تا در محاسبات قیمت های برق در این مناطق تجدید نظر کنند .

چرا که باید توان و امید به زندگی در جان مردم جنوب باقی بماند که بتوانند مرزداری کنند .

اخبار مرتبط