رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۸
  • کد خبر : ۶۰۲۱
  • مشاهده :  131 بازدید
  • چاپ خبر : شهرداری هم گاهی می تواند بنگاه املاک باشد !

شهرداری هم گاهی می تواند بنگاه املاک باشد !

شهرداری هم گاهی می تواند بنگاه املاک باشد !یادداشت : راضیه محمدی شهرک شهید بهشتی از جمله محله های نسبتا قدیمی در کنگان است ، که متاسفانه تا یکسال قبل فاقد هر گونه فضای سبزی بوده است !این در حالی است که این شهرک دارای زمین های وسیع و بازی است که از قضا متعلق […]

شهرداری هم گاهی می تواند بنگاه املاک باشد !
یادداشت : راضیه محمدی


شهرک شهید بهشتی از جمله محله های نسبتا قدیمی در کنگان است ، که متاسفانه تا یکسال قبل فاقد هر گونه فضای سبزی بوده است !
این در حالی است که این شهرک دارای زمین های وسیع و بازی است که از قضا متعلق به شهرداری نیز می باشد .
از جمله این زمین ها : زمین وسیع روبروی چراغ راهنمایی و مرکز خرید پردیس است که سالهاست بی استفاده و راکد مانده ، البته حدودا شش سال قبل این زمین توسط شهرداری خریداری شده است و از همان زمان تا کنون شهرداری تنها ، در قالب یک بنگاه از این زمین نگهداری کرده است !
زمین دیگر : فضای گسترده و باز کنار ورزشگاه در امتداد خیابان ورزش است که آن هم سالهاست راکد و بی استفاده مانده است .
سوال اول : آیا قرار است شهرداری نگاهدارنده املاک راکد باشد ؟ که اگر اینطور است باید نام این سازمان را بنگاه املاک گذاشت نه شهرداری !
سوال دوم : آیا در تمام این سه سال فعالیت شورای کنونی و دو سال فعالیت شورای قبل ، با توجه به اینکه بسیاری از اعضای دو دوره نیز مشترکند ، شورا با همکاری مجموعه شهرداری نتوانسته اند طرح و برنامه مدونی برای استفاده از زمین ها و حتی درامد زایی از محل آن تهیه نمایند ؟
سوال سوم : آیا زیبنده است شهرک شهید بهشتی با وجود زمین های خالی ارزشمند و وسیع تنها در یک پارک محله ای چند متری با دو صندلی خلاصه شود ؟!
امید است در این چند صباح باقیمانده از حضور شورای کنونی و با همکاری مجموعه شهرداری شاهد حرکتی سازنده و ملموس در خصوص محوطه های راکد موجود در این شهرک باشیم .

اخبار مرتبط