رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۲۸
  • کد خبر : ۵۹۰۰
  • مشاهده :  154 بازدید
  • چاپ خبر : ‎*٣٣٠ میلیارد ریال حق آلایندگی و خون سال ٩٨ مردم کنگان کجا رفت!*

‎*٣٣٠ میلیارد ریال حق آلایندگی و خون سال ٩٨ مردم کنگان کجا رفت!*

‎*٣٣٠ میلیارد ریال حق آلایندگی و خون سال ٩٨ مردم کنگان کجا رفت!* ✍🏻داریوش حسینی کنگانی ‎این روزها بحث داغ حق آلایندگی دوباره سر زبان ها افتاده است. ‎طبیعی است که مردم ما نگران این باشند که حقی از آنها تضیع نشده و حق آلایندگی منطقه ما که پول خون و سلامت مردم منطقه است […]

‎*٣٣٠ میلیارد ریال حق آلایندگی و خون سال ٩٨ مردم کنگان کجا رفت!*

✍🏻داریوش حسینی کنگانی

‎این روزها بحث داغ حق آلایندگی دوباره سر زبان ها افتاده است.

‎طبیعی است که مردم ما نگران این باشند که حقی از آنها تضیع نشده و حق آلایندگی منطقه ما که پول خون و سلامت مردم منطقه است جای دیگری خرج شود.

‎ولی مساله اینست که : این پول که با خون دل خوردن سالهای متوالی مردم ما به منطقه و شهرستان رسیده و اگر خوب مدیریت نشود و جای درستی هزینه نشود و آثاری از ان در شهر دیده نشود طبیعتا باعث نگرانی و ناراحتی این مردم مظلوم خواهد شد.

‎٩٨/١٢/٢٨ مبلغ ٣٣ میلیارد تومان بعد از کش و قوسهای فراوان حق آلایندگی به شهرداری کنگان رسید، مبلغ قابل توجهی که میتوانست ده ها پروژه ضروری در شهر با اولویت بندی دقیق و مدیریت هزینه صحیح استارت زده شود و گره بسیاری از مشکلات شهر را باز کند، پروژه های که میتوانست باعث دلخوشی مردم شود و همچنین مکان های هزینه کردن این مبالغ سنگین که می بایست عیان باشد تا شهروندان بدانند پول سلامت و خونشان تبدیل به چه شده است!

‎از پرداخت حق خون مردم به شهرستان ۵ ماه میگذرد . ولی هنوز هیچ پروژه ضروری و منطقی تعریف نشده و به مردم اعلام نشده است‌.

‎مسئولین شورا و شهرداری باید قادر به درک این امر باشند که این پول بابت سلامتی و سالها ضایع شدن حق مردم پرداخت شده است و باید با حساسیت بیشتری این پرداختی ها را برای پروژه هایی بااهمیت و ضروری هزینه نمایند .

‎بعد از ۵ ماه باید به مردم توضیح دهند که با ٣٣ میلیارد تومان پولی که بابت بخطر انداختن سلامتیشان پرداخت شده چه پروژه هایی استارت زده و پیش بینی کرده اند؟

‎در ضمن، شهرداری باید به سمت ایجاد درآمد پایدار برود تا خدایی نکرده مجبور نباشد حق مردم را صرف امورات جاریه خود کند و مصرف کننده باشد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه