رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۵
  • کد خبر : ۵۸۶۸
  • مشاهده :  353 بازدید
  • چاپ خبر : آیا وعده های شیخ برگزیده در جهت حل معضل اشتغال جوانان بومی محقق خواهد شد؟

آیا وعده های شیخ برگزیده در جهت حل معضل اشتغال جوانان بومی محقق خواهد شد؟

آیا وعده های شیخ برگزیده در جهت حل معضل اشتغال جوانان بومی محقق خواهد شد؟ در آغازین روزهای کاندیداتوری شیخ موسی احمدی به کرات شاهد وعده های گوناگون به اکثریت جوانان لایق بومی در زمینه حل مشکل اشتغال آنان بودیم ، وعده هایی که نفرات اول ستاد های انتخاباتی شیخ و اطرافیان درجه یک ایشان ( طبق گفته بسیاری از مخاطبان کنگان نیوز ) به […]

  • آیا وعده های شیخ برگزیده در جهت حل معضل اشتغال جوانان بومی محقق خواهد شد؟

در آغازین روزهای کاندیداتوری شیخ موسی احمدی به کرات شاهد وعده های گوناگون به اکثریت جوانان لایق بومی در زمینه حل مشکل اشتغال آنان بودیم ، وعده هایی که نفرات اول ستاد های انتخاباتی شیخ و اطرافیان درجه یک ایشان ( طبق گفته بسیاری از مخاطبان کنگان نیوز ) به افراد فراوانی داده شده است .

قطعا همه ما منتظر اعلام برنامه ها و وعده های رنگارنگ ایشان در جهت حل این مشکل و جبران حقوق پایمال شده خود در طی سالیان دراز  هستیم ، حقوقی که از مستحقان گرفته شد و سهم کسانی شد که از هیچ امتیازی جز رانت و پارتی برخوردار نبودند !

شیخ عزیز :

مساله اشتغال جوانان که ناخواسته با مسائل مهمی از جمله مسائل فرهنگی و اجتماعی همچون اعتیاد ، بالا رفتن سن ازدواج ، از همگسیختگی کانون خانواده ها وگره خورده است ، مساله ای بسیار جدی می باشد که می طلبد جز اولین برنامه های عملی شده شما باشد .

لازم به ذکر است که : اشتغال به معنی رفع مسئولیت با یک سری مشاغل خدماتی و بی ارزش که خود مدیران نیز به جهت کاهش بار هزینهای از خدا خواسته از بابت آن منتی بر سر بومیان مظلوم می گذارند و تنها برای سکوت مدعیان ، نیست ! بلکه نگاه ویژه جنابعالی به ظرفیت های نخبه و تحصیلکرده بومی : ( نه مدعیان بی سواد ! ) را می طلبد.

مسئله اشتغال بومی با توجه به حضور گسترده صنایع در این منطقه از سالها قبل به معضلی جدی تبدیل شد و از آنجا که هیچکدام ازصاحب منصبان پیشین حتی ( شخص شما در دوره های قبل ) در رفع منصفانه این مشکل موفق نبوده اید  امید است اینبار و با حضوردوم شما در بهارستان ، تا کنون تدابیر مقبولی در این زمینه اندیشیده شده باشد .

از آنجا که مجلس خانه ملت و آحاد مردم شریف این مرز و بوم شناخته می شود و با توجه به سابقه قبلی حضور  شما در بهارستان وکسب تجربه کافی ، لزوما باید تا کنون اساسی ترین معظلات منطقه خود را شناسایی و اولویت بندی کرده و با تمام قوا در جهت حل این مسائل دست به کار شده باشید .

باشد که منتخب ما در خانه ملت صدای مردم و جوانان مظلوم بومی باشد و با جرات و جسارت به بازپس گیری حقوق پایمال شده مردممنطقه بپردازد.

از آنجا که تا کنون پاسخگویی به وعده ها را کسی متقبل نشده است ، لذا بیصبرانه منتظر پاسخ شما در مورد وعده هایی که قبل از تکیه زدن بر مسند بهارستان به بسیاری از جوانان داده شده است ، هستیم .

یادداشت راضیه محمدی روزنامه نگار

اخبار مرتبط