رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۱
  • کد خبر : ۵۸۴۶
  • مشاهده :  1050 بازدید
  • چاپ خبر : از پارس انارستان تا پارس جنوبی

از پارس انارستان تا پارس جنوبی

از پارس انارستان تا پارس جنوبی خبرنگار؛ محمود منصوری الگویم برای رسیدن به تیم ملی ایران محسن منصورری ورزشکار خوش نام انارستانی، عضو تیم ملی پاراگلایدر ایران و قهرمان دنیاست. هادی حیدری متولد ۱۳۷۸/۲/۱۰ ( ۲۱ سال ) در شهر انارستان استان بوشهر متولد شد. این بازیکن جوان ، فوتبال خود را از همان بچگی […]

از پارس انارستان تا پارس جنوبی

خبرنگار؛
محمود منصوری

الگویم برای رسیدن به تیم ملی ایران محسن منصورری ورزشکار خوش نام انارستانی، عضو تیم ملی پاراگلایدر ایران و قهرمان دنیاست.

هادی حیدری متولد ۱۳۷۸/۲/۱۰ ( ۲۱ سال ) در شهر انارستان استان بوشهر متولد شد.

این بازیکن جوان ، فوتبال خود را از همان بچگی از باشگاه ریشه داری به نام پارس انارستان زیر نظر محمود منصوری مدیرعامل باشگاه و مربی دروازه بان ها احمد نوروزی فوتبال خود را شروع کرد. و به پایه های پارس جنوبی جم فرستاده شد و بعد از گذشت دو فصل فوتبالی، فصل بعد را در پایه های ایرانجوان بوشهر گذراند و فصل بعد مستقیما به امید های پارس جنوبی پیوست و در همان سال با نظر مهدی پاشازاده سرمربی فعلی شاهین بوشهر به بزرگسالان این باشگاه منتقل شد.

هادی حیدری با درخشش در امیدهای پارس جنوبی با این تیم قهرمان لیگ دو امید های کشور شد و یک ماه بعد در سن ۱۶ سالگی با بزرگسالان پارس جنوبی جشن صعود به لیگ یک ایران را گرفت و قرارداد خود را دوفصل دیگر با پارس جنوبی جم تمدید کرد.

هادی حیدری بعد از قهرمانی لیگ یک ایران و سال بعد حضورش در پارس جنوبی ، به مدت نیم فصل در بادران تهران و بعد از آن قراردادش را با فجر شهید سپاسی به عنوان بازیکن سرباز امضا کرد و به خدمت مقدس سربازی به شیراز رفت و کماکان ادامه خدمت سربازی اش در تیم فجر شهید سپاسی حضور دارد.
حیدری الگوی دروازه بانی خود را ناصر خان حجازی، اسطوره فوتبال ایران و عقاب آسیا میداند، و امیدوار است با پشتکار و نیروی جوانانی و استعداد و علاقه وافر به فوتبال و دروازه بانی یک روزی گلر یک تیم ملی ایران شود.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه