رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۲
  • کد خبر : ۵۷۴۷
  • مشاهده :  220 بازدید
  • چاپ خبر : پازارگاد هم به یک غیربومی رسید!!  🔸زمانی که شیخ با پروپاگاندای رسانه دنبال مهم جلوه دادن فعالیت های نه چندان مهم روزهای اخیربود، دومین مدیر عامل مهم منطقه تغییر پیدا کرد و به یک غیر بومی دیگر رسید!

پازارگاد هم به یک غیربومی رسید!! 🔸زمانی که شیخ با پروپاگاندای رسانه دنبال مهم جلوه دادن فعالیت های نه چندان مهم روزهای اخیربود، دومین مدیر عامل مهم منطقه تغییر پیدا کرد و به یک غیر بومی دیگر رسید!

پازارگاد هم به یک غیربومی رسید!! 🔸زمانی که شیخ با پروپاگاندای رسانه دنبال مهم جلوه دادن فعالیت های نه چندان مهم روزهای اخیربود، دومین مدیر عامل مهم منطقه تغییر پیدا کرد و به یک غیر بومی دیگر رسید! 🔹حجت نظری مدیر عامل شرکتی شد که عضو شورای راهبردی می باشد و به سبب اینکه در […]

پازارگاد هم به یک غیربومی رسید!!

🔸زمانی که شیخ با پروپاگاندای رسانه دنبال مهم جلوه دادن فعالیت های نه چندان مهم روزهای اخیربود، دومین مدیر عامل مهم منطقه تغییر پیدا کرد و به یک غیر بومی دیگر رسید!

🔹حجت نظری مدیر عامل شرکتی شد که عضو شورای راهبردی می باشد و به سبب اینکه در زمینه کارهای خدماتی فعالیت دارد اهمیت دوچندانی برای مردم منطقه ما پیدا میکند،

🔸تغییر مهمترین مدیر عامل های منطقه بدون اینکه به نظرات نماینده این حوزه اهمیت داده شود!
اشکال کار کجاست؟!
این دومین دهن کجی صنعت در این مدت کوتاه از فعالیت منتخب مردم جنوب استان بوده.

🔹از جناب شیخ موسی احمدی انتظار میرود این دفعه طبق همان شعاری که در انتخابات سر داده اند متفاوت عمل کنند .
🔸با رصد فعالیت چند هفته ای که از آغاز بکار مجلس یازدهم می گذرد و مشخص شدن گرایشات سیاسی نمایندگان و وزن سیاسی و قدرت نفوذ نماینده هایی که در انتخاباتی غیر رقابتی با مشارکت حداقلی پا به مجلس گذاشتند،مشاهده می کنیم که مجلسی در این دوره تشکیل شده است که حتی رئیس آن مجلس جناب آقای دکتر قالیباف آنگونه که از او توقع می رفت در قامت یک مدیر مقتدر در مجلس ظاهر نشده است و دیگر نماینده هایی که از همین اوان کار درگیر حرکت های عوام فریبانه با شعارهای ریاکارانه و بدور از خواست و مشکلات جامعه امروزی با ارائه پیشنهادهایی مانند ختم کلام الله مجید در مجلس،تقاضای شنود تلفن های نمایندگان توسط دستگاه های امنیتی،آرزوی تداوم تحریم های اقتصادی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی،تغییر اسم فرودگاه مهرآباد بنام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی هستند.
🔹تصور بر آن بود که در این دوره و با مشخص شدن وزن و میزان درک از وظایف نمایندگی چنین نمایندگان مجلسی، نماینده های استان بوشهر و در راس آنها جناب آقای دکتر شیخ موسی احمدی با آن همه سابقه مدیریتی و تجربه یک دوره نمایندگی بتوانند در این دوره ازاعضای هیئت رئیسه این مجلس باشند.
آقای دکتر احمدی بر خلاف سایر دیگر نماینده های همفکرش در دیگر حوزه های انتخابیه در این انتخابات با پشتوانه آراء بسیار خوب مردمی از همه طیف های سیاسی وبا سر دادن شعارها و وعده‌هایی از جنس مشکلات بدنه جامعه توانست وارد مجلس شود با چنین شرایطی و عیان شدن وزن و سابقه کاری دیگر منتخبان حوزه انتخابیه در بهارستان، تصور بر آن می بود که ریاست بر یکی از کمیسیون های تخصصی مجلس، حداقل سمتی باشد که ایشان در آن قرار می گیرند و این موضوع از حداقل خواست و مطالبات مردم استان بوشهر از ایشان و دیگر منتخبین نیز می بود که متاسفانه هیچ کدام تاکنون جامعه عمل به خود نپوشیده نشده است.

🔸جناب آقای دکتر احمدی:
بنا بود این بار استوار تر و محکم تراز گذشته به عرصه نمایندگی در مجلس ورود کنید و نگاهی متفاوت تر از گذشته به مسائل داشته باشید تا قصه تلخ فرصت سوزی های دوره گذشته شما دیگر تکرار نشود!!!
این روز ها بعضی اقدامات و دیدارهای جزئی که با تبلیغات حجیم رسانه ای توسط تیم شما بزرگ جلو داده می شود را شاهد هستیم که این دیدار ها توسط مسئولین دفتر شما نیز می تواند انجام پذیرد وحضور شما در تهران برای پیگیری مطالبات مردم و معضلات منطقه و انجام رایزنی با وزارت خانه های مختلف و حضور پر رنگ تر شما برای تشکیل کمیسیون های تخصصی به مراتب واجب تر است، انتظار آن می رود که طی روز ها و ماه ها سال های آینده در پایتخت مقتدرانه به احقاق حقوق مردم منطقه از وزارت خانه های این دولت و دولت آینده بپردازید و از ظرفیت نیروی انسانی توانمندی که در منطقه برخودار هستیم برای پیگیری و حصول نتیجه ی پیگیری هایتان در استان استفاده نمایید.
🔹باور ما بر آن است که شما کمتر از نماینده هایی چون قاضی زاده هاشمی،موسوی لارگانی،متفکر آزاد،فیروزجایی،دهنوی و……نیستید بلکه از آنان کار آزموده تر و باتجربه تر نیز می باشید و می توانید از تمامی تجربیات تان که طی سالیان گذشته در پایتخت کسب نموده اید جهت تبدیل شدن به یک مهره تاثیر گذار در مجلس استفاده کنید و تغییراتی اساسی در حوزه های گوناگون در منطقه اعم از اقتصادی، سیاسی، فرهنگی،توسعه ای،تولید،انرژی،اشتغال و دریانوردی ایجاد کنید.

🔸باشد که پس از پایان این چهار سال نیز شعار نگاه متفاوت تر از گذشته شمابه منصه ظهور برسد و شاهد عملی شدن گام های موثری که در ایام انتخابات وعده اش را می دادید، باشیم و همچنین شاهد آن باشیم که پس از این دوره تبدیل به نماینده ای شده اید که بیشتر از آنکه وزن نگاه و دیدگاه سیاسی تان در منطقه سنگینی کند،بعد نگاه توسعه ای و پیشرفت منطقه در سیاست هایتان ثقیل تر و پر رنگ تر باشد.

اخبار مرتبط