رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰
  • کد خبر : ۵۶۹۹
  • مشاهده :  355 بازدید
  • چاپ خبر : اسکله کنگان به حدود ۴۰ هکتار توسعه خواهد یافت

اسکله کنگان به حدود ۴۰ هکتار توسعه خواهد یافت

سید علی پاک نژاد در گفتگو با مهر اظهار داشت: در بحث تجهیز کارگاه اسکله اقدامات خوبی صورت گرفته و همچنین معدن آن شناسایی و آزمایش‌های لازم انجام و به دست اداره بندر رسیده است که ان‌شاءالله بتوانیم هرچه سریع‌تر عملیات اجرایی آن را آغاز کنیم. وی تصریح کرد: از مردم خوب شهرستان درخواست دارم که […]

سید علی پاک نژاد در گفتگو با مهر اظهار داشت: در بحث تجهیز کارگاه اسکله اقدامات خوبی صورت گرفته و همچنین معدن آن شناسایی و آزمایش‌های لازم انجام و به دست اداره بندر رسیده است که ان‌شاءالله بتوانیم هرچه سریع‌تر عملیات اجرایی آن را آغاز کنیم.

وی تصریح کرد: از مردم خوب شهرستان درخواست دارم که در بحث توسعه اسکله همکاری‌های لازم را داشته باشند تا در ادامه با مشکل مواجه نشویم و بتوانیم این کار را به بهترین شکل انجام دهیم.

پاک نژاد افزود: توسعه اسکله می‌تواند مزایای خوبی از جمله در بحث اشتغال برای شهرستان داشته باشد و همچنین رونق تجاری شهرستان و تقویت بازار، نقش عمده و مؤثری خواهد داشت.

فرماندار شهرستان کنگان بابیان اینکه این اسکله دارای حوضچه‌های مختلف از جمله حوضچه شیلاتی و تجاری است اظهار داشت: بودجه اسکله کنگان جمعاً ۱۷۰ میلیارد تومان است.

وی تصریح کرد: تمام جوانب کار در نظر گرفته‌شده است و ساخت اسکله با این حجم یکی از بزرگ‌ترین پروژه‌های شهرستان است که قطعاً در توسعه آن جوانب مختلف از جمله انبارها، آتش‌نشانی، پسکرانه و حتی مقوله گردشگری نیز در نظر گرفته‌شده است.

اخبار مرتبط