رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۳۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۵
  • کد خبر : ۵۵۲۵
  • مشاهده :  158 بازدید
  • چاپ خبر : امام جمعه بوشهر: اجرای برنامه‌های جمعی ماه رمضان فقط در صورت تایید ستاد مقابله با کرونا

امام جمعه بوشهر: اجرای برنامه‌های جمعی ماه رمضان فقط در صورت تایید ستاد مقابله با کرونا

امام جمعه بوشهر گفت: برنامه‌های جمعی به مناسبت ماه مبارک رمضان فقط در صورتی که ستاد مقابله با کرونا تایید کند، اجرا خواهد شد.

آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر در نشست شورای تبلیغ استان بوشهر در آستانه ماه مبارک رمضان، بیان کرد: هر گونه اجتماع برای برگزاری برنامه‌های ویژه این ماه، فقط در صورت صدور مجوز ستاد فرهنگی و تایید ستاد مقابله باکرونا برگزار می‌شود.

او با اشاره به اهمیت غبارروبی مساجد، افزود: ضدعفونی مساجد باید صورت گیرد و در صورت اجرای برنامه در مساجد، به منظور حفظ سلامت مردم نباید پذیرایی صورت گیرد.

امام جمعه بوشهر تاکید کرد: اذان و دعا‌های مخصوص این ماه باید در ساعت مقرر پخش شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر هم گفت: امسال به علت شیوع کرونا برنامه‌های ماه مبارک رمضان به صورت مجازی و با شعار «هر خانه یک مرکز دینی» برگزار می‌شود.

حجت الاسلام عبدالرضا سروستانی با بیان اینکه در ماه مبارک رمضان ۶۰۰ مبلغ فعالیت‌های تبلیغی خواهند داشت، زمایش مواسات را از اولویت برنامه‌های تبلیغی در این ماه عنوان کرد.

حجت الاسلام محمدرضا اسماعیل پور مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر نیز گفت: به منظور مقابله با انتشار ویروس کرونا و لزوم رعایت فاصله اجتماعی مقرر شد آیین ترتیل خوانی قرآن کریم در ماه مبارک رمضان بدون حضور مردم به صورت زنده ۱۵ روز از حسینیه عاشقان ثارالله و ۱۵ روز از امامزاده محمدبن باقر(ع) کوی خواجه ها بوشهر از صداوسیمای مرکزبوشهر پخش شود .

اخبار مرتبط