رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۳۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۰
  • کد خبر : ۵۵۲۰
  • مشاهده :  104 بازدید
  • چاپ خبر : برنده شدن در قرعه‌کشی هنوز کلاه مردم را برمی‎دارد!

برنده شدن در قرعه‌کشی هنوز کلاه مردم را برمی‎دارد!

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر با اشاره به افزایش مبلغ کارت به کارت تا سقف ۱۰۰ میلیون ریال بیان کرد: شهروندان می‌بایست در صورت دریافت هرگونه پیامک و برقراری تماس از سوی منابع یا افراد ناشناس به هیچ وجه فریب ادعای آنان را نخورده و به پای دستگاه‌های خودپرداز مراجعه نکنند. به گززار خلیج فارس؛ […]

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر با اشاره به افزایش مبلغ کارت به کارت تا سقف ۱۰۰ میلیون ریال بیان کرد: شهروندان می‌بایست در صورت دریافت هرگونه پیامک و برقراری تماس از سوی منابع یا افراد ناشناس به هیچ وجه فریب ادعای آنان را نخورده و به پای دستگاه‌های خودپرداز مراجعه نکنند.

به گززار خلیج فارس؛ سرهنگ جوشن سهرابی افزود: ممکن است برخی افراد متقلب و کلاهبردار با سوء استفاده از وضعیت موجود با شهروندان تماس گرفته و با بهانه‌هایی همچون برنده شدن در قرعه کشی اپراتور‌های تلفن همراه سفر به عتبات عالیات مسابقات رادیویی و به درخواست واریز مبالغ به حساب آنان داشته باشند.

وی با بیان اینکه برای دریافت هرگونه جایزه نیازی به مراجعه به دستگاه‌های خودپرداز نیست، گفت: افراد شیاد پس از انتخاب سوژه‌های خود و کشاندن آن به باجه عابر بانک موجودی حساب مخاطب خود را از طریق هدایت تلفنی مهندسی شده و انجام شگرد‌های متقلبانه به حساب‌های غیر انتقال و اقدام به کلاهبرداری می‌کنند.

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر در پایان به هموطنان توصیه کرد: مراقب به درخواست تلفنی یا حضوری افراد ناشناس برای انجام هرگونه عملیات بانکی انتقال وجه کارت به کارت و ارائه رمز اول و دوم کارت عابر بانک بوده و هرگونه موارد مشکوک را با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ در میان بگذارند

اخبار مرتبط