سرپرست مرکز رشد علم و فناوری کنگان:

به گزارش کنگان نیوز، دانش آموزان مدرسه استعدادهای درخشان علامه حلی یکشنبه مورخ ۱۹ آذر ماه از مرکز رشد علم و فناوری کنگان بازدید کردند.

به گزارش کنگان نیوز، دانش آموزان مدرسه استعدادهای درخشان علامه حلی یکشنبه مورخ ۱۹ آذر ماه از مرکز رشد علم و فناوری کنگان بازدید کردند.
در این بازدید عمار جعفری سرپرست مرکز رشد علم و فناوری کنگان ضمن بیان اهداف، وظایف و ضرورت مراکز رشد، درخصوص نقش و اهمیت بازدیدها در آشنایی دانش آموزان با ابعاد مختلف مشاغل و تاثیر آن در تعیین رشته و هدایت تحصیلی مطالبی بیان نمودند.
در ادامه دانش آموزان ضمن بازدید از شرکت پژوهش محور آریایی و آزمایشگاه معتمد محیط زیست شرکت ایمن گامان، به بررسی و آشنایی با دستگاه ها،تجهیزات و مواد آزمایشگاهی و همچنین مرور مطالب مرتبط با درس شیمی با کمک مهندس بحرینی مدیر عامل شرکت پژوهش محور و سرکارخانم ستوده کارشناس ارشد آزمایشگاه پرداختند. 
مرکز رشد علم و فناوری کنگان وابسته به وزارت علوم، تحقیقات فناوری و پارک علم و فناوری خلیج فارس (استان بوشهر)، بر اساس سیاست های برنامه های چهارم و پنجم توسعه دولت و به منظور ایجاد اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاهی، تجاری سازی دستاوردهای تحقیقاتی- ، توسعه کسب و کارهای کوچک و متوسط دانش بنیان، در سال ۱۳۹۰ با اخذ مجوز از شورای گسترش آموزش عالی تاسیس و افتتاح گردید.

کد خبر:5085 | تاریخ انتشار :۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۲:۱۱ ب.ظ


تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به موسسه خبری کنگان نیوز می باشد.
طراحی و پشتیبانی سایت توسط : آبرنگ دیزاین
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی