رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۱
  • کد خبر : ۵۰۰۴
  • مشاهده :  70 بازدید
  • چاپ خبر : در دورترین مدارس کنگان هم هدایت تحصیلی صورت گرفته است

در دورترین مدارس کنگان هم هدایت تحصیلی صورت گرفته است

مدیر آموزش وپرورش ضمن تبریک اعیاد رجبیه به اهمیت و جایگاه مشاوره و هدایت تحصیلی و نقش آن در آینده دانش آموزان گفت : با همراهی مشاوران تحصیلی و همکاری مدیران متوسطه اول مشاوره و هدایت تحصیلی در دورترین مدارس شهرستان صورت گرفته است.

به گزارش کنگان نیوز، اولین جلسه کمیته هدایت تحصیلی با حضور معاونین آموزش و نوآوری ، پرورشی و تربیت بدنی ، کارشناسان حراست ، ارزیابی عملکرد ، متوسطه اول و دوم ، مشاوران تحصیلی و نماینده مدیران متوسطه اول و دوم در دفتر مدیر آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد.

مدیر آموزش وپرورش ضمن تبریک اعیاد رجبیه به اهمیت و جایگاه مشاوره و هدایت تحصیلی و نقش آن در آینده دانش آموزان گفت : با همراهی مشاوران تحصیلی و همکاری مدیران متوسطه اول مشاوره و هدایت تحصیلی در دورترین مدارس شهرستان صورت گرفته است .

محیسن درباره اهمیت هدایت تحصیلی تاکید کرد : اگر در هدایت تحصیلی دانش آموزی دقت شود و مشاوره صحیح صورت پذیرد آینده ای خوب و روشن برای وی رقم زده ایم و اگر خدایی ناکرده دقت و دلسوزی صورت نپذیرد آینده ای تاریک را فراهم کرده ایم .

وی افزود: با توجه به توسعه و زیر ساخت های مخابراتی و دسترسی خانواده ها به اینترنت ، تکمیل فرم های هدایت تحصیلی توسط خانواده ها را گامی در کمک به آموزش و پرورش دانست.

مدیر آموزش و پرورش در پیش بودن هفته معلم و نقش معلم در جامعه پرداخت و گفت : نقش معلم درتوسعه ی کشورها و جامعه برهیچکس پوشیده نیست .

شاکر محیسن در مورد بازدهی آموزش و پرورش افزود : یکی از شرایط کارایی آموزش وپرورش، توجه و ایجاد انگیزه در کارکنان آموزش پرورش است که موجب بهره وری بهتر می گردد.

محیسن برنامه های هفته بزرگداشت مقام معلم رامتنوع و ویژه خواند و از همراهی شهرداران وشوراها که در برنامه های آموزش و پرورش حضورفعال دارند تشکرکرد و ادامه داد : امسال برنامه های متنوع و بصورت جداگانه در هر شهر برگزار می شود که تجلیل از دانشجویان دانشگاه فرهنگیان از برنامه های هدفمند می باشد.

اخبار مرتبط