رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۲ آبان ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۸
  • کد خبر : ۴۷۳۹
  • مشاهده :  86 بازدید
  • چاپ خبر : رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور در کنگان

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور در کنگان

کنگان نیوز: رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور در بیستمین سفر از دور دوم سفرهای استانی خود به منظور دیدار با مسئولان استانی، شرکت در جلسه شورای مدیران کمیته امداد استان و بازدید از خانواده های مددجویان، صبح فردا از فرودگاه عسلویه و کنگان برای انجام یک سفر دو روزه وارد استان بوشهر می شود.

به گزارش کنگان نیوز به نقل از گام نیوز ؛ رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور در بیستمین سفر از دور دوم سفرهای استانی خود به منظور دیدار با مسئولان استانی، شرکت در جلسه شورای مدیران کمیته امداد استان و بازدید از خانواده های مددجویان، صبح فردا از فرودگاه عسلویه برای انجام یک سفر دو روزه وارد استان بوشهر می شود.
پرویز فتاح در روز اول سفر دو روزه خود به استان بوشهر علاوه بر حضور در جلسه شورای عمومی شهرستان های کنگان، عسلویه و دیر برای تکریم و بررسی مشکلات اقتصادی و معیشتی و تسریع در روند خدمت رسانی به مددجویان از منازل آنها بازدید می کند.
بر اساس این گزارش؛دیدار با آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان و مصطفی سالاری استاندار بوشهر، همچنین شرکت در جلسه شورای مدیران بوشهر از دیگر برنامه های اجرایی رئیس کمیته امداد در روز دوم خواهد بود.
گفته می شود مهندس فتاح از ابتدای سکانداری کمیته امداد تا کنون به تمامی استانها و شهرستانها به منظور رسیدگی به مشکلات جامعه مددجویی سفر کرده است. 

اخبار مرتبط