رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۰
  • کد خبر : ۴۶۰۶
  • مشاهده :  87 بازدید
  • چاپ خبر : کنگان رتبه سوم سرشماری اینترنتی در استان بوشهر

کنگان رتبه سوم سرشماری اینترنتی در استان بوشهر

کنگان نیوز: بوشهر فرماندار کنگان استان بوشهر گفت:با گذشت دو هفته از آغاز سرشماری بیش از ۴۰ درصد مردم این شهرستان در سرشماری عمومی نفوس و مسکن به صورت اینترنتی شرکت کردند که از این نظر جایگاه سوم استان را کسب کرده است.

کنگان نیوز: عبدالنبی یوسفی روز شنبه در گفت وگو با ذاکرنیوز افزود : پیش بینی می شود در روزهای باقیمانده این رقم به بالای ۵۰ درصد برسد.
رییس ستاد سرشماری نفوس و مسکن شهرستان کنگان گفت: در حال حاضر بیش از ۵۰ پایگاه مختلف ثبت نام اینترنتی در شهرستان بصورت رایگان افراد را ثبت نام می کنند.
یوسفی افزود: بیش از ۴۰ نفر بعنوان مامور سرشماری از آموزش های لازم در زمینه سرشماری بهره مند شدند.
فرماندار  کنگان اظهار داشت: مردم استان بوشهر و بویژه شهرستان کنگان با مشارکت جدی در سرشماری باز هم افتخار آفرین خواهند بود.
وی ضمن دعوت به کسانی که تا کنون در طرح سرشماری شرکت نکردند گفت: ملت بزرگ ایران مثل همیشه با مشارکت در طرح سرشماری در توسعه کشور نقش آفرینی خواهند کرد.
رئیس سازمان برنامه و بودجه استان بوشهر نیز صبح امروز در گفت وگو با خبرنگاران گفت: در زمان حاضر براساس آمارها این استان رتبه نخست سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن کشور را کسب کرده است.
رضا عوض پور در مورد عملکرد شهرستان های استان بوشهر در ثبت نام اینترنتی سرشماری عمومی نفوس و مسکن گفت: به ترتیب عسلویه با ۵۰.۲۶، تنگستان با ۴۷.۶۶، کنگان با ۴۵.۲۸، دیلم با ۴۰.۱۰ و دیر با ۳۹.۳۴ درصد در رده های اول تا پنجم سرشماری اینترنتی استان بوشهر قرار دارند.
وی یادآور شد: جم با ۳۵.۶۹، دشتی با ۳۳.۶۶، دشتستان ۳۳.۳۶، گناوه با ۲۹.۰۶ و بوشهر با ۲۵.۶۳ نیز در رده های ششم تا دهم هستند.
رئیس سازمان برنامه و بودجه استان بوشهر گفت: در زمان حاضر ۹.۲۱درصد خانوارهای کشور معادل ۸۰میلیون و ۱۷۰هزار و ۶۹۸ نفر در سرشماری عمومی نفوس و مسکن ثبت نام کرده اند. 

 

اخبار مرتبط