رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۵
  • کد خبر : ۴۵۸۳
  • مشاهده :  93 بازدید
  • چاپ خبر : تأسیس جمعیت هلال احمر یکی از نیازهای مهم شهرستان جم بود

تأسیس جمعیت هلال احمر یکی از نیازهای مهم شهرستان جم بود

فرماندار جم گفت: جم شهرستانی است که نیاز مبرم به جمیعت هلال احمر دارد و خوشحالیم که جمیعت هلال احمر امروزه در شهرستان جم به صورت ویژه در حال فعالیت است.

به گزارش کنگان نیوز به نقل از خبرگزاری فارس، فتح الله نوروزی صبح امروز در مراسم اختتامیه طرح تابستانی هلال احمر جم (شوق رویش) با اشاره به وظایف جمیعت هلال احمر اظهار داشت: توجه به کرامت انسانی یکی از ویژگی های مهم جمیعت هلال احمر است.

نوروزی به شرایط و جغرافیای شهرستان جم اشاره کرد و تاکید کرد: جم شهرستانی است که نیاز مبرم به جمیعت هلال احمر دارد و خوشحالیم که جمیعت هلال احمر امروزه در شهرستان جم به صورت ویژه در حال فعالیت است.

نوروزی با بیان اینکه جمیعت هلال احمر در شهرستان جم در هفته دولت سال جاری افتتاح شد گفت: در سال های گذشته این سازمان مهم در شهرستان جم وجود نداشت و زیر نظر هلال احمر کنگان بود که در مواقع ضروری حضور به موقع در حوادث شهرستان نداشت.

وی با بیان اینکه برای آوردن هلال احمر در جم تلاش زیادی صورت گرفته است، بیان داشت: ما تعهداتی به مدیرعامل جمیعت هلال احمر استان بوشهر دادیم و بالاخره این اتفاق محقق و شهرستان دارای جمیعت هلال احمر شد.

فرماندار جم با بیان اینکه روزهای خوبی را برای جمیعت هلال احمر شهرستان جم پیش بینی می کنم، ابراز داشت: این اداره نوپا با مدیریت فرد بومی در همین زمان کوتاه فعالیت بسیار موثر و پرتلاش نشان داده است و به هدف اصلی خود در سطح شهرستان خواهد رسید.

نوروزی با اشاره به موفقیت تیم دانش آموزی دادرس در کشور گفت: دادرس اصلی خداوند است و خوشحالیم تیم دانش آموزی دادرس شهرستان توانست در کشور مقام برتر را کسب کند و این آموزش ها باید تداوم داشته باشد تا در زمان حوادث نیز این دانش آموزان به کمک دیگران بشتابند.

وی با تشکر از مدیر آموزش و پرورش جم و رئیس هلال احمر گفت: همراهی، هماهنگی و همدلی خوبی بین این دو مجموعه برای موفقیت دانش آموزان وجود داشت و سبب شد تا این دانش آموزان بتوانند در کشور خوش بدرخشند.

نوروزی عملکرد جمیعت هلال احمر شهرستان جم را تاکنون مطلوب دانست و تاکید کرد: خدمت به مردم در شرایط عادی و بحرانی یکی از وظایف این اداره است و باید خدمت به مردم تقویت شود تا فرهنگ نوع دوستی، بشردوستی و کمک به دیگران تقویت شود.

این مقام مسؤول با تاکید بر اینکه باید مسأله آموزش در هلال احمر جم مورد توجه ویژه قرار گیرد، افزود: با آموزش و برنامه ریزی این نهاد امیدواریم جمیعت هلال احمر شهرستان بتواند در شرایط بحرانی و حوادث به خوبی نقش خود را ایفا کند.

در این مراسم از تیم دانش آموزی دادرس شهرستان جم که در مسابقات کشوری مقام برتر را کسب کرد با حضور مسؤولان تجلیل شد. 

اخبار مرتبط