رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۷
  • کد خبر : ۴۵۷۰
  • مشاهده :  66 بازدید
  • چاپ خبر : رفع تصرف بیش از ۲۸۳ هکتار از اراضی ملی در شهرستان کنگان

رفع تصرف بیش از ۲۸۳ هکتار از اراضی ملی در شهرستان کنگان

رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان کنگان گفت: رفع تصرف بیش از ۲۸۳ هکتار از اراضی ملی از دست متصرفین در شهرستان کنگان صورت گرفته و رای قطعی به نفع دولت صادر شده است.

علیرضا منصوری امروز در کنگان گفت: تلاش خواهیم کرد زمین های تصرف شده را درهرکجای شهرستان که مشاهده شود به عرصه منابع ملی بازگردانیم.


وی ادامه داد: برای حفاظت و حراست از زمین های ملی و تثبیت آن ها در نقشه های دولتی با هیچ متعرضی مماشات نخواهیم کرد و انتظار داریم مردم نیز با ما نهایت همکاری را داشته باشند.


رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان کنگان از عموم مردم خواست هرگونه اطلاع از دست اندازی و تصرف اراضی ملی توسط افراد سودجو را جهت اقدام قانونی به این اداره گزارش کنند.


وی با اشاره به احکام صادره در مراجع قضایی به نفع دولت خاطرنشان کرد: در ۶ ماه نخست سال جاری ۱۹ حکم صادره به نفع سازمان داشتیم که ارزش ریالی آن نیز بسیار بالا بوده است.


منصوری اضافه کرد: یکی از وظایف اصلی عوامل گشت یگان حفاظت این اداره ، پیشگیری از تصرف اراضی است و هرگونه تصرف، تعرض، تجاوز، تخریب و ساخت و ساز در اراضی و املاک ملی توسط این یگان به خوبی کنترل می شود و این یگان گزارش های لازم را برای پیگیری و بسترسازی برخورد قانونی، تهیه کرده به مراجع ذیربط ارائه می دهد. 

اخبار مرتبط