رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۴
  • کد خبر : ۴۵۵۴
  • مشاهده :  217 بازدید
  • چاپ خبر : دریانوردان پارس جنوبی چهارمین قهرمانی را در کویر جشن گرفتند+تصاویر

دریانوردان پارس جنوبی چهارمین قهرمانی را در کویر جشن گرفتند+تصاویر

کنگان نیوز: شیرهای پابرهنه بوشهری تاکنون با کسب ۴ قهرمانی،۴ نایب قهرمانی و یک سومی پرافتخارترین تیم در فوتبال ساحلی ایران هستند.

کنگان نیوز: دریانوردان پارس جنوبی به فاصله یک هفته مانده به پایان رقابتهای لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور، چهارمین قهرمانی خود در این رقابت ها را قطعی کرد.

کنگان نیوز به گزارش «خلیج فارس»؛ در این دیدار حساس که شنبه شب در یزد برگزار شد، بوشهری ها از همان ابتدا دروازه میزبان را به توپ بستند تا در یک بازی پرگل، ۷ بر ۲ گلساپوش یزد را شکست داده و قهرمان شوند.

گلهای دریانوردان پارس جنوبی مقابل گلساپوش یزد توسط مصطفی کیانی (۲گل) – معصومی – میهندوست – محمد احمدزاده – مسلم مسیگر و مجتبی نجفی به ثمر رسید.

شیرهای پابرهنه بوشهری تاکنون با کسب ۴ قهرمانی،۴ نایب قهرمانی و یک سومی پرافتخارترین تیم در فوتبال ساحلی ایران هستند.

اما موج گناوه دیگر نماینده استان بوشهر در لیگ برتر شرایطش بطور کلی با تیم هم استانیش متفاوت بود و پس از دست و پنجه نرم کردن با مشکلات مالی فراوان سرانجام در مقابل دیدگان هواداران گناوه ای با نتیجه ٢ بر ١ مقابل تیم قدرتمند ملوان بندرانزلی که از چندین ملی پوش برزیلی و ایرانی در ترکیب خود بهره می برد تن به شکست داد تا خداحافظی تلخی با لیگ برتر داشته باشد.

موج سواران گناوه ای در این بازی که حمایت پر رنگ هواداران خود را بهمراه داشتند بازی خوبی را به نمایش گذاشتند و ابتدا به گل رسیدند اما تیم میهمان در نهایت توانست با تجربه بازیکنان ملی پوشش ٢ بار به گل دست یابد و پیروز میدان شود.

لیگ برتر فوتبال ساحلی هفته آینده خاتمه خواهد یافت.

اخبار مرتبط