رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۲
  • کد خبر : ۴۴۷۰
  • مشاهده :  141 بازدید
  • چاپ خبر : بهورزان سربازان خط مقدم جبهه سلامت هستند

بهورزان سربازان خط مقدم جبهه سلامت هستند

کنگان نیوز، رییس شبکه بهداشت و درمان کنگان گفت: بهورزان سربازان خط مقدم جبهه سلامت جهت ارایه خدمات بهداشتی، درمانی به مردم جامعه هستند.

به گزارش کنگان نیوز، رییس شبکه بهداشت و درمان کنگان گفت: بهورزان سربازان خط مقدم جبهه سلامت جهت ارایه خدمات بهداشتی، درمانی به مردم جامعه هستند.
محمد بازیاری در مراسم تقدیر از بهورزان شهرستان کنگان افزود: بهورزان سربازان خط مقدم جبهه سلامت جهت ارایه خدمات بهداشتی، درمانی به مردم جامعه هستند و حجم گسترده‌ای از خدمات را بدون هیچ‌گونه چشم‌داشتی انجام می‌دهند که این خدمات بهورزان قابل‌ستایش و ستودنی می‌باشد.
وی تصریح کرد: بهورزان باید مسایل اجتماعی را بشناسند و با پویایی و استمرار ازلحاظ علمی جایگاه خود را ارتقا داده و نقش‌آفرینی آنان در عرصه سلامت باید از گذشته بارزتر و توان علمی آن‌ها نیز همواره باید افزایش یابد.
به مناسبت فرارسیدن روز بهورز و در جهت تقدیر و تشکر بهورزان و این سربازان خط مقدم جبهه سلامت مراسم جشنی در سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان کنگان برگزار و از آنان تقدیر شد.
گفتنی است این مراسم به همت مسئول مرکز آموزش بهورزی شهرستان کنگان و با حضور معاون عمرانی و برنامه‌ریزی فرمانداری، بخشدار مرکزی، سرپرست بیمارستان امام خمینی (ره)، مسئولین سایر ادارات شهرستان و پرسنل شبکه بهداشت و درمان کنگان و بهورزان برگزار و از آنان نمونه تجلیل شد./ مریم سفالی

IMG_1892 IMG_1894 IMG_1918 IMG_1951 IMG_1988 IMG_2012 IMG_2025 IMG_2029

اخبار مرتبط