رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۸
  • کد خبر : ۴۴۵۷
  • مشاهده :  155 بازدید
  • چاپ خبر : معاون رئیس جمهور به شهرستان های جنوبی استان سفر می رسد

معاون رئیس جمهور به شهرستان های جنوبی استان سفر می رسد

نماینده دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورار اسلامی از سفر‌ قریب الوقوع معاون مرکز توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری به حوزه‌ی انتخابیه‌اش خبر داد.

به گزارش کنگان نیوز، سکینه الماسی با بیان اینکه دکتر رضوی در این سفر به هر چهار شهرستان حوزه‌ی انتخابیه سر می‌زند، خاطر نشان کرد: امیدواریم از ظرفیت‌های ایشان برای توسعه جامعه روستایی استفاده کنیم.
الماسی با اشاره به نامگذاری امسال توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی ، یاد اور شد : بخش قابل توجهی از اقتصاد مقاومتی در روستاها توسط معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور حمایت می‌شود.
وی زمان این سفر را هفته‌ی پیش رو خواند و افزود : امیدوارم با همکاری فرمانداران و سایر مدیران اجرایی بتوانیم قدمی برای توسعه‌ی مناطق روستایی برداریم.
عضو ‌کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی، توسعه‌ی روستاها و رفع مشکلات آن‌ها را یکی از بخش‌های مهم برنامه ششم توسعه خواند و افزود: باید بتوانیم عقب‌ماندگی خود را جبران کنیم و روستاهای جنوب استان امکان قرارگرفتن در جمع روستاهای نمونه کشور را دارد.
پیش از این هم، وزیر کار، رئیس سازمان‌های تامین اجتماعی، فنی و حرفه‌ای و بهزیستی کل کشور به همراه تعدادی از معاونین و مدیران ارشد این وزارتخانه به دعوت الماسی سفری دو روزه به جنوب استان داشتند که دستاوردهای خوبی به دنبال داشت‌.

اخبار مرتبط