رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۱۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۶
  • کد خبر : ۴۳۹۸
  • مشاهده :  72 بازدید
  • چاپ خبر : در راستای آنچه شایسته نام سیراف است گام برداریم

در راستای آنچه شایسته نام سیراف است گام برداریم

فرماندار کنگان در نشست صمیمی با مردم سیراف با بیان اینکه ما باید در مسیر شهدای دولت گام برداریم ،گفت : مردم می توانند با هر زبانی مشکلات خود را مطرح نمایند زیرا مسولیت و مقامی که مسولین دارند مدیون مردم هستند .

به گزارش کنگان نیوز، فرماندار کنگان در نشست صمیمی با مردم سیراف با بیان اینکه ما باید در مسیر شهدای دولت گام برداریم ،گفت : مردم می توانند با هر زبانی مشکلات خود را مطرح نمایند زیرا مسولیت و مقامی که مسولین دارند مدیون مردم هستند .
عبدالنبی یوسفی ادامه داد : باید تلاش کنیم هرجا مشکلی هست برطرف کنیم و اگر اختلافی بین مردم و مسولین هست با درایت حل کنیم و باید نقاط قوت راتقویت و نقاط ضعف را تحمل و مرتفع نماییم .
وی افزود : اولویت اول شهرستان این است که شهر سیراف را با وجود دارا بودن شاخص های برای بخش شدن به مرکز بخش تبدیل کنیم و با پیگیری های انجام شده امیدواریم که تقاضا برای این کار فراهم شود .
فرماندار کنگان تصریح کرد : سیراف دارای اعتباربیش از ۴ میلیارد تومان جهت پروژه عمرانی شهری ،حوزه ی آموزش و بهداشت می باشد که باید با تمام تلاش سعی در مصرف بهینه این اعتبار شود .
وی با بیان اینکه احیاء گمرک حق مردم این منطقه است ، ادامه داد : گرفتن مجوز گمرک از طریق استان ، نماینده مجلس و گمرک کشور در دستور کار هست و امیدواریم  که به نتیجه مطلوب برسیم.
فرماندار کنگان ادامه داد : باید تلاش کرد روحیه رزمندگی و ایثارگری در جامعه حفظ شود . جوانان این شهر پشتوانه و استوانه های این نظام هستند و با یاری خود برای داشتن شهری آبادتر و زیبا تر مجموعه شورا و شهرداری را همراهی کنند .
در پایان یوسفی با اشاره به گشایش های ایجاد شده در زمینه های اقتصادی در کشور گفت : هم دیدیم که چگونه با پشتیبانی مردمی و رهبری در سطح بین المللی تیم دیپلماسی کشور موفق شد و اکنون باید با همین روحیه در حوزه اقتصاد مقاومتی تلاش کنیم و همراهی و وحدت مردم در این راه بسیار سازنده و موثر خواهد بود .

 

 

اخبار مرتبط