رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۸ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۳
  • کد خبر : ۴۳۸۱
  • مشاهده :  131 بازدید
  • چاپ خبر : افتتاح چند پروژه‌ عمرانی در شهرستان کنگان

افتتاح چند پروژه‌ عمرانی در شهرستان کنگان

در آیینی با حضور استاندار و مسئولان بوشهر، پروژه‌های عمرانی شهرستان کنگان افتتاح شدند.

به گزارش کنگان نیوز، مصطفی سالاری بعد از ظهر امروز در آیین افتتاح پروژه‌های عمرانی شهرستان کنگان اظهار داشت: خدمت‌رسانی به مردم از مهم‌ترین وظایف مسئولان و متولیان امور است و همه باید در این مسیر نهایت توان و ظرفیت موجود را به کار ببندیم.

وی افزود: کیفیت بخشیدن به خدمات در سراسر استان مهم‌ترین اولویت ماست و امسال در این مسیر نهایت توان و ظرفیت موجود را به کار بسته‌ایم.

استاندار بوشهر با تاکید بر لزوم بهبود وضعیت آب استان تصریح کرد: با برنامه‌ریزی صورت گرفته، تابستان آینده مشکلات آب مردم استان بوشهر به حداقل می‌رسد و امیدواریم بتوانیم رضایت خاطر مردم را فراهم کنیم.

سالاری از اجرای ۵ پروژه بزرگ آبشیرین‌کن در استان بوشهر خبر داد و افزود: با تکمیل این پروژه‌ها، ظرفیت تولید آب توسط این آب‌شیرین‌کن‌ها روزانه بیش از ۱۱۰ هزار متر مکعب است که موجب تامین آب شرب مردم می‌شود.

وی یادآور شد: تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در سراسر استان در دستور کار قرار دارد و امیدواریم با تامین اعتبارات مورد نیاز در کمترین زمان تکمیل و راه‌اندازی شوند.

سالاری گفت: در دهه فجر امسال در شهرستان‌های مختلف شاهد افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌های مختلف عمرانی در شهرها و روستاها هستیم و حجم و ارزش پروژه‌ها نسبت به سنوات گذشته رشد محسوسی داشته است.

اخبار مرتبط