وزیر کار در عسلویه:

کنگان نیوز: ربیعی از تلاش برای تصویب سند مسئولیت اجتماعی در دولت خبر داد و خاطرنشان کرد: اعتماد و حمایت از یکدیگر گوهر گم شده جامعه است که باید احیا شود.

کنگان نیوز: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: هزار فرصت شغلی جدید در پارس جنوبی ایجاد می‌شود که نیمی از این فرصت‌های شغلی برای نیروهای بومی استان بوشهر خواهد بود.

کنگان نیوز به گزارش خلیج فارس؛ علی ربیعی که برای سفری دو روزه وارد استان شده، عصر چهارشنبه در نشست مسئولیت‌های اجتماعی شهرستان عسلویه اظهار داشت: این میزان اشتغال طی ۹ ماه آینده و با تلاش مدیران صنعت نفت و افتتاح دو پالایشگاه جدید در منطقه عسلویه محقق می‌شود که نیمی از آن در اختیار و اولویت بومی ها می باشد.

ربیعی همچنین از ایجاد ۸۰ فرصت اشتغال جدید در پتروشیمی جم عسلویه که زیرمجموعه صندوق بازنشستگی کشوری می باشد خبر داد و افزود: از این تعداد ۳۰ نفر از نیروهای بومی شهرستان عسلویه به کار گمارده می‌شوند.

وی گفت: در حوزه آموزش و توانمندسازی نیروی انسانی نیز منطقه ویژه پارس تلاش های خوبی در استان بوشهر داشته است و باید شرایط توسعه مهارت‌های آموزشی و فنی دوره‌های آموزش سیار و جوار کارگاهی فراهم شود.

ربیعی از پیگیری مستمر وضعیت اشتغال و طرح‌ها در منطقه ویژه پارس جنوبی خبر داد و افزود: در منطقه ویژه پارس کارهای خوبی در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی صورت گرفته است و یوسفی مدیرعامل منطقه ویژه پارس پیام آور تلاش در منطقه است.

وی از فروتنی و مسئولیت‌پذیری به عنوان ویژگی‌های دولت یازدهم یاد کرد و ادامه داد: بعضی از بنیان‌ها و ارزش‌ها ضعیف شده که ما در این دولت تاوان آن را می‌دهیم لذا باید ارزش‌های اجتماعی و اخلاقی اجتماعی را احیا کنیم.

وزیر کار، تعاون و رفاه با اشاره به اینکه باید در جامعه ارزش‌های اجتماعی و اخلاقی اجتماعی احیا شود، تصریح کرد: دولت با فروتنی اعلام می‌کند که به تنهایی قادر به حل مشکلات نیست و همه مردم باید همکاری کنند.

ربیعی از تلاش برای تصویب سند مسئولیت اجتماعی در دولت خبر داد و خاطرنشان کرد: اعتماد و حمایت از یکدیگر گوهر گم شده جامعه است که باید احیا شود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: در گذشته سیاست صدقه‌ای را در پیش گرفته بودیم ولی امروز تلاش این است که افراد توانمند شوند تا به عزت نفس برسند و زمینه حل مشکلات توسعه کشور فراهم شود.

ربیعی پس از این نشست از بیمارستان تامین اجتماعی عسلویه بازدید کرد و برای استحراحت به جم رفت. همچنین صبح فردا از پتروشیمی جم وابسته به صندوق بازنشستگی بازدید می کند، سپس به بازدید از مرکز فنی و حرفه ای کنگان خواهد رفت و در ادامه به نشست کارگروه اشتغال استان در بوشهر می آید و شب نیز به تهران باز می گردد.

کد خبر:4315 | تاریخ انتشار :۱۳۹۵/۰۵/۲۸ - ۸:۱۱ ق.ظ
نویسنده : جم
تاریخ : ۰۸ شهریور ۱۳۹۵
ساعت : ۱۵:۱۳:۴۹

جم فلسطین جدید منطقه
خیلی دیر نیست تا شنیدن خبری این چنینی!!! مگر فلسطین کجاست؟ مگه دیوار حائل ب چ میگن؟
این همه تفاوت و تبعیض در شهر کوچک جم!!! شهرک های هایی با خصوصیات رژیم اشغالگر، فنس هایی با محتوای دیوار حائل و بومی های ک شاید زاغه نشینی را درقبال لیاقت مسئولین با آغوش باز پذیرفته اند.
حالا ک مسئولین جم چشم بر حقایق بسته اند و ب قول خودشان توانایی یاری مردم را ندارند تکلیف امثال جوانانی ک سال هاست ب خاطر باند بازی ها حقوق شان پایمال میشود چیست؟!
آیا شرم نیست ک اینقدر بی تفاوت از کنار این چنین مسائلی میگذرید ؟
هنوز جوهر وعده هایتان مبنی بر فراهم کردن اشتغال جوانان خشک نشده ک خبر تکان دهنده رد شدن بیش از ۹۰ درصد از جوانان جمی در آزمون مصاحبه پتروشیمی مرجان قلب مردم جم را ب درد آورد، اگر افتتاح آسفالت های چند متری کوچه ها مهمترین دغدغه شماست بیایید دهان ملتی ک را سالهاست آن را آسفالت کرده اید را هم افتتاح کنید حیف است این چنین پروژه هایی روی زمین بماند.
گویا این خبر ب قدری ب مذاق سران جم خوش آمده ک فقط سکوت اختیار کرده اند فقط سکووووت!!!!!!
دلنوشته رد شدگان پتروشیمی مرجان

[پاسخ]


تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به موسسه خبری کنگان نیوز می باشد.
طراحی و پشتیبانی سایت توسط : آبرنگ دیزاین
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی