رفتن به بالا
  • جمعه - ۲۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۶
  • کد خبر : ۴۲۵۳
  • مشاهده :  114 بازدید
  • چاپ خبر : رابطه با آمریکا خط قرمز مبانی امام است

رابطه با آمریکا خط قرمز مبانی امام است

حجت الاسلام یوسف قاسمی در خطبه های نماز جمعه با تبیین فرمایشات رهبری معظم انقلاب در دیدار با وزیر و معاونین و مدیران وزارت اطلاعات اظهار نمود : معظم له در این دیدار ، ایجاد خط فاصله با راس جریان استکبار یعنی آمریکا را از مهمترین مبانی قطعی امام بزرگوار ذکر و تاکید کردند در […]

حجت الاسلام یوسف قاسمی در خطبه های نماز جمعه با تبیین فرمایشات رهبری معظم انقلاب در دیدار با وزیر و معاونین و مدیران وزارت اطلاعات اظهار نمود : معظم له در این دیدار ، ایجاد خط فاصله با راس جریان استکبار یعنی آمریکا را از مهمترین مبانی قطعی امام بزرگوار ذکر و تاکید کردند در این مسئله جای هیچ مسامحه و سهل انگاری نیست.

وی وزارت اطلاعات را از کارآمدترین وزارت خانه های دولت برشمرد و با تشریح خدمات و تلاش های وزارت اطلاعات در تامین امنیت داخلی و خارجی گفت : به تعبیر رهبری ، وزارت اطلاعات سنگری بسیار مهم و حساس و چشم بینای نظام اسلامی است.

خطیب جمعه در بخش دیگر با تبریک میلاد عالم آل محمد (ص) حضرت امام رضا (ع) گفت : زندگانی سراسر نور امام رئوف بایستی خط و مشی و منش همه پیروان حضرت باشد.

وی افزود : پیام بزرگ امام رضا (ع) ایمان و ایثار و مبارزه و مقابله خستگی ناپذیر با الحاد و جریان های ضد دین است.

قاسمی با تقدیر از تلاش امام جمعه کنگان و اعزام کاروان مشهد نرفته ها به حرم مطهر رضوی برای هفتمین سال متوالی بیان نمود : انتظار می رود همه خیرین و مسئولین برای تداوم این سنت حسنه حمایت مادی و معنوی داشته باشند.

امام جمعه موقت کنگان با گرامیداشت ۲۶ مرداد سالروز ورود تاریخی آزادگان به میهن اسلامی گفت : آزادگان سند افتخار و عزت امت اسلام اند و بایستی از آنها همواره قدردانی و تجلیل شود.

وی در ادامه با گرامیداشت سالروز پیروزی حزب الله لبنان بر ارتش سر تا پا مسلح رژیم جعلی و کودک کش صهیونیست گفت : این قدرت ایمان به خدا و ایثار و مقاومت جانانه بود که نیروهای مقاومت را بر اسرائیلی های غاصب غالب نمود.

قاسمی در پایان با اشاره به سالروز کودتای ۲۸ مرداد عنوان نمود : تاریخ مملو از عبرت های فراوان است که بایستی با درس گرفتن از این عبرت ها همواره با بصیرت آماده مبارزه با دشمن بود.

اخبار مرتبط