رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۰
  • کد خبر : ۴۰۲۳
  • مشاهده :  112 بازدید
  • چاپ خبر : برخورد قاطع با مفسدین اقتصادی اولویت مهم دستگاه قضا است

برخورد قاطع با مفسدین اقتصادی اولویت مهم دستگاه قضا است

دکتر علی جمادی در پنجمین جلسه شورای اداری و آیین تکریم و معارفه رییس دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کنگان افزود : با توجه به حضور صنعت و اهمیت و جایگاه استان در حوزه اقتصاد در استان بویژه جمنوب استان بوشهر ، تشدید برخورد قاطع با متجاوزین به بیت المال و مفسدین اقتصادی اولویت اساسی دستگاه قضایی است.

به گزارش کنگان نیوز،  دکتر علی جمادی در پنجمین جلسه شورای اداری و آیین تکریم و معارفه رییس دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کنگان افزود : با توجه به حضور صنعت و اهمیت و جایگاه استان در حوزه اقتصاد در استان بویژه جمنوب استان بوشهر ، تشدید برخورد قاطع با متجاوزین به بیت المال و مفسدین اقتصادی اولویت اساسی دستگاه قضایی است.
وی در بخش دیگر گفت : ارتقای سلامت دستگاه قضایی در شهرستان ها برای احقاق حقوق مردم از دیگر اولویت های دستگاه قضا است.
رییس کل دادگستری استان با اشاره به کمبود نیروی انسانی در حوزه قضاوت اظهار داشت : برای رسیدگی به پرونده ها و جلوگیری از اطاله دادرسی تا پایان سال جاری قضاتی به سیستم قضایی استان اضافه خواهند شد.
جمادی شهرستان کنگان را از امن ترین نقاط استان و جزء شهرستان های پیشتاز در زمینه کاهش جرائم خشن دانست و بیان نمود : برخورد با جرائم خشن بصورت فوق العاده و ویژه از دیگر برنامه های مهم دستگاه قضای است.
این مقام مسئول پیشگیری از وقوع جرم را یک اولویت اساسی دانست و اظهار نمود : پیشگیری از وقوع جرم نیازمند عزمی همگانی است.
وی در پایان با تقدیر از رییس سابق دادگستری اظهار امیدواری کرد ریاست جدید دادگستری و دادستان بتوانند وظایف محوله را با قدرت و قوت انجام دهند.

اخبار مرتبط