رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۰ مهر ۱۳۹۴ - ۰۸:۳۵
  • کد خبر : ۳۹۵
  • مشاهده :  176 بازدید
  • چاپ خبر : اعزام ۲۵۰ دانش آموز پسر کنگان به اردوی راهیان نور + تصاویر

اعزام ۲۵۰ دانش آموز پسر کنگان به اردوی راهیان نور + تصاویر

بیش از ۲۵۰ دانش آموز پسر از شهرستان کنگان در قالب اردوهای راهیان نور به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس با بدرقه فرماندار و مدیر آموزش و پرورش کنگان اعزام شدند.

به گزارش کنگان نیوز، فرماندار کنگان گفت: سفر به مناطق عملیاتی در قالب راهیان نور حرکتی ارزشمند است که انقلاب و نظام را در مقابل دشمنان بیمه می کند.

وی افزود: با حضور دانش آموزان به مناطق جنگی علاوه بر آشنایی با فضای معنوی شهید و شهادت یک نوع آمادگی در مقابله با جنگ نرم دشمن است.

عباس جمشیدی در ادامه بیان داشت: ترویج فرهنگ و ایثار و شهادت در جامعه و آشنایی آحاد جامعه بویژه نسل جوان با آرمان ها و ارزش های انقلاب و اسلام از دستاوردهای ارزنده سفر به مناطق عملیاتی جنوب است.

مدیر آموزش و پرورش کنگان گفت: حضور در جبهه های جنگ و سال های دفاع مقدس در انتقال و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه اثرگذار می باشد.

شاکر محیسن افزود: اعزام دانش آموزان به مناطق جنگی آشنایی جوانان با ایثارگری ها و فداکاریهای رزمندگان و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در هشت سال دفاع مقدس می باشد.

زائران کوی نور به مدت ۳ روز در قالب ۵ دستگاه اتوبوس از یادمان والفجر ۸ – شلمچه- طلایه- معراج شهدا – موزه دفاع مقدس خرمشهر، شهدای مارد و یادمان های دفاع مقدس در استان خوزستان دیدار می کنند./ پرتال فرمانداری کنگان

2

1 3 4 5

اخبار مرتبط