رفتن به بالا
  • شنبه - 9 مرداد 1395 - 14:06
  • کد خبر : ۳۹۴۸
  • مشاهده :  396 بازدید
  • چاپ خبر : لزوم بهبود اشتغال در کنگان/ تصویب ۱۲۰ میلیارد ریال برای جاده وفاق

لزوم بهبود اشتغال در کنگان/ تصویب ۱۲۰ میلیارد ریال برای جاده وفاق

فرماندار شهرستان کنگان گفت: تحقق اشتغال نیروهای بیکار این شهرستان به‌عنوان یک مطالبه عمومی باید همواره مورد توجه شرکت های مستقر در منطقه باشد.

به گزارش کنگان نیوز، عبدالنبی یوسفی در چهارمین جلسه شورای اداری شهرستان کنگان اظهار داشت: اشتغال نیروهای بومی در برخی شرکت‌ها مانند فاز ۱۲ پارس ۲ کنگان قابل توجه و ارزشمند است و تحقق اشتغال نیروهای بیکار این منطقه به‌عنوان یک مطالبه عمومی باید همواره مورد توجه شرکت های مستقر در منطقه باشد.

یوسفی مراکز آموزش فنی و حرفه ای را فرصتی مغتنم برای ایجاد اشتغال پایدار و تربیت نیروی متخصص دانست و گفت: اکنون بانک اطلاعاتی خوبی در خصوص افراد جویای کار آماده و با همت نماینده مجلس و مسئولان و رایزنی های مختلف امید می رود دانشکده فنی و حرفه ای در آینده نزدیک در این شهرستان راه‌اندازی شود.

فرماندار کنگان خطاب به شرکت‌های منطقه گفت: اگر بنا باشد صنعت گریزی در منطقه رقم نخورد، بایستی شرکت‌های منطقه با ارائه خدمت به مناطق پیرامونی زمینه را برای حمایت و همراهی بیشتر مردم از صنعت فراهم کنند.

یوسفی از احیاء مصوبه زمین مانده احداث جاده وفاق و تصویب ۱۲۰ میلیارد ریال اعتبار برای اجرای این پروژه و انجام مراحل قانونی برای آغاز عملیات اجرایی آن خبر داد.

 لزوم شرکت و کمک به برگزاری مراسم دینی، تقدیر از تلاش های نهاد حمایتی بهزیستی، تقدیر از تلاش نیروی انتظامی برای امنیت منطقه، توسعه مراکز آموزشی و دانشگاهی، تلاش برای رفع پارازیت های تصویری، پیگیری جدی احداث اسکله تجاری کنگان، تسریع در اتمام و بهره برداری پروژه کمربندی کنگان، ساماندهی و تشدید نظارت بر بازار، لزوم جذب اعتبارات توسط دستگاه‌ها، لزوم توسعه کشت‌های گلخانه‌ای و آمادگی برای اجرای طرح سرشماری از دیگر مباحث مطرح شده توسط فرماندار کنگان بود.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه