رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۵ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۱
  • کد خبر : ۳۹۰۱
  • مشاهده :  399 بازدید
  • چاپ خبر : فرمانده سپاه پاسداران شهرستان کنگان از رییس بیمارستان امام خمینی (ره) تجلیل کرد

فرمانده سپاه پاسداران شهرستان کنگان از رییس بیمارستان امام خمینی (ره) تجلیل کرد

فرمانده ناحیه سپاه پاسداران شهرستان کنگان در نشست با رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان گفت: سپاه پاسداران همواره با بخش بهداشت و درمان تعاملات خوبی دارد.

به گزارش کنگان نیوز، فرمانده ناحیه سپاه پاسداران شهرستان کنگان در نشست با رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان گفت: سپاه پاسداران همواره با بخش بهداشت و درمان تعاملات خوبی دارد و این تعاملات در بخش پشتیبانی برنامه‌هایی مانند کاروان راهیان نور، کاروان اعزامی برای مراسم ارتحال امام خمینی (ره)، رزمایش‌ها صورت می‌گیرد.
سرگرد اسماعیل تاجیک افزود: اکیپ‌های پزشکی بیمارستان امام خمینی (ره) و شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان در تمامی برنامه‌های موردنیاز حضور به‌موقع و فعال دارند.
وی تصریح کرد: سپاه شهرستان کنگان هرچند وقت یک‌بار با ادارات مختلف در راستای همکاری و تعامل دوسویه نشست‌هایی را برگزار می‌کند و به‌نوبه خود در برنامه‌های عمومی شهرستان مانند آمارگیری‌ها نیز همکاری لازم را به عمل می‌آورد.
فرمانده ناحیه سپاه پاسداران شهرستان کنگان اضافه کرد: در برنامه مراسم ارتحال امام (ره) و کاروان راهیان نور ما در هر مرحله ۱۰ اتوبوس را از شهرستان اعزام کردیم که یک سری از پشتیبانی‌های این اعزام‌ها از جانب بیمارستان کنگان و یک سری هم از جانب شبکه بهداشت و درمان شهرستان انجام شد که به‌طور مثال می‌توان به اعزام بهیار، پرستار و آمبولانس اشاره کرد.
سرگرد اسماعیل تاجیک اظهار کرد: این نشست به دلیل همکاری و تعامل صمیمانه دکتر حسن حیدری رییس محترم بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان، تجلیل از وی و ادامه همکاری دوسویه برگزارشده است.
رییس بیمارستان امام خمینی (ره) نیز در این نشست ضمن تشکر از حضور فرمانده سپاه شهرستان کنگان و هیات همراه، گفت: قطعاً نگاه مجموعه درمان یک نگاه تعاملی و همکاری است و این موضوع همچنان ادامه خواهد یافت.
دکتر حسن حیدری افزود: لباس مقدس سپاه همیشه و در همه‌جا آرامش‌بخش جامعه است و البته این موضوع برای همه عوامل نظامی نیز در سطح جامعه صدق می‌کند.
فرمانده سپاه شهرستان کنگان با اهدا لوحی به مناسبت همکاری و تعامل رییس بیمارستان کنگان با مجموعه سپاه شهرستان، از زحمات دکتر حسن حیدری تقدیر و تجلیل کرد.
گفتنی است رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان، فرمانده سپاه شهرستان به همراه رییس بنیاد شهید شهرستان از مادر شهید عاشوری، پدر شهید بهزادی، مادر سروان ایزدپناه، پاسدار سپاه شهرستان که در این بیمارستان بستری هستند، عیادت کردند./ مصطفی صفایی

۲۰۱۶۰۷۲۵_۱۲۱۹۲۹

 

۲۰۱۶۰۷۲۵_۱۲۱۹۳۴

 

۲۰۱۶۰۷۲۵_۱۲۲۲۱۲

 

۲۰۱۶۰۷۲۵_۱۲۲۶۳۹

 

۲۰۱۶۰۷۲۵_۱۲۲۸۱۵

 

۲۰۱۶۰۷۲۵_۱۲۳۲۴۰

 

۲۰۱۶۰۷۲۵_۱۲۳۳۰۱

 

۲۰۱۶۰۷۲۵_۱۲۳۳۵۳

 

۲۰۱۶۰۷۲۵_۱۲۳۴۱۵

 

۲۰۱۶۰۷۲۵_۱۲۳۴۲۶

 

۲۰۱۶۰۷۲۵_۱۲۳۴۳۶

 

۲۰۱۶۰۷۲۵_۱۲۳۴۴۶

 

۲۰۱۶۰۷۲۵_۱۲۳۴۴۶۶۵۶

اخبار مرتبط