رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۷
  • کد خبر : ۳۸۹۳
  • مشاهده :  98 بازدید
  • چاپ خبر : مجید کنگانی را تنها نگذارید

مجید کنگانی را تنها نگذارید

در شرایطی که خیر نفت و گاز، نیروگاه اتمی، بندر و گمرک به تیم داری حرفه ای استان نمی رسد، با اتفاقی که برای کنگانی رخ داده، نباید انتظار داشت کسی حاضر شود برای ورزش خصوصا تیم های مطرح استان در بزنگاهها چک شخصی بگذارد و این یعنی عقب گرد.

حضور شاهین بوشهر در لیگ برتر اگرچه ظرفیت های فوتبالی این استان را در عرصه ملی نمایان کرد، اما باید پذیرفت به دلیل نبود همدلی در استان، فراهم نشدن زیرساخت های فنی و مالی کافی، این اتفاق برای این شاهین شگون نداشت؛ طوری که پس از ۳ سال حضور در لیگ برتر، سریال سقوط آن، واگذاری امتیاز به یکی از طلبکارانش و نهایتا توقف فعالیت های فوتبالی اش رقم خورد.

به گزارش کنگان نیوز؛ در تازه ترین اتفاق، مجید حسینی کنگانی که در مقطعی مدیرعاملی تیم شاهین بوشهر در لیگ برتر را برعهده داشت و به دلیل مخالفت مسئولان دولت احمدی نژاد در استان، عطای این مسئولیت را به لقایش بخشید، بخاطر چکی شخصی که برای شاهین صادر کرده بود، کارش به حکم جلب، دستبند، بازداشتگاه و انتقال به دادگاه بوشهر کشیده است.

اظهارات امروز وی در شرایطی که همراه ماموران از تهران به بوشهر منتقل می شد، با «خلیج فارس» بخوانید:

🔺دیروز ساعت ۱۰ صبح همراه مامور انتظامی به دفترم در تهران آمدند و دنبال من بودند. خودم را که معرفی کردند، گفتند حکم جلب شما داریم. وقتی حکم شان را دیدم، دستبند زدند و با آنها رفتم.

🔺در کلانتری مشخص شد مدیر هتل پاسارگاد بوشهر بابت چک شخصی که در زمان مدیرعاملی شاهین بوشهر جهت اسکان مربیان و برخی بازیکنان صادر کردم، حکم جلب مرا گرفتند.

🔺فکر می کنم مبلغ چک ۸۰ میلیون تومان بود که با احتساب دیرکرد آن به ۲۰۰ میلیون تومان رسیده است. در کلانتری قبول کردند که چکی ۲۰۰ میلیون تومانی برای ۹ ماه بدهم و رضایت دهند. بعد درخواست شان تغییر کرد و گفتند اگر ۳۵ میلیون تومان به صورت نقد پرداخت شود، آنها به دریافت چک مدت دار رضایت می دهند. این در حالی بود که ساعت ۵ عصر شده و امکان تامین این میزان نقدینگی نبود.

🔺نهایتا دیشب در بازداشتگاه نیروی انتظامی ماندم و امروز هم توسط ماموران به بوشهر منتقل شدم تا در دادگاه به این موضوع رسیدگی شود.

🔺چکی که من به صورت شخصی دادم، برای جلوگیری از مشکل اقامت مربیان تیم شاهین بود و انتظار می رفت بعد از بنده که تیم حداقل یک سال در لیگ برتر و دو سال در مسابقات دیگر بود، برای تسویه آن فکری می شد، اما اینگونه نشد.

🔺اگر این اتفاق برای مسئولان استان مهم است، به بنده کمک کنند، وگرنه در آینده کسی برای ورزش به صورت شخصی اقدام و ریسک نخواهد کرد.

کنگانی را دریابید

در شرایطی که در باشگاه داری امروز، فقط مالکان تیم های شخصی اقدام به صدور چک شخصی برای تیم های خود می کنند، اقدام کنگانی مصداق قداکاری بوده تا تیمی که آن روزها از شمال تا جنوب استان هوادار داشت، لنگ جا و مکان اقامت مربیانش نماند و حاشیه های بیشتری بر آن تلنبار نشود.

از این رو، باید مدیران بعدی شاهین بوشهر خصوصا در سالی که بانک صادرات اسپانسر شد و حاتم بخشی های آنچنانی در باشگاه شاهین راه افتاد و بازار عکس کت و شلواری ها(!) داغ بود، برای چک های شخصی امثال کنگانی و بدهی های گذشته شاهین فکر اساسی می شد، اما تدبیری نشد.

به هر حال اگر اقدام کنگانی را در راستای اقدامات عام المنفعه بدانیم، انتظار می رود مسئولان استان و شاهینی های اصیل به کمک وی آمده و اجازه ندهند حکایت "آمد ثواب کند، کباب شد" تکرار شود.

در شرایطی که خیر نفت و گاز، نیروگاه اتمی، بندر و گمرک به تیم داری حرفه ای استان نمی رسد، با اتفاقی که برای کنگانی رخ داده، نباید انتظار داشت کسی حاضر شود برای ورزش خصوصا تیم های مطرح استان در بزنگاهها چک شخصی بگذارد و این یعنی عقب گرد./ خلیج فارس

اخبار مرتبط