رفتن به بالا
  • شنبه - ۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۲
  • کد خبر : ۳۸۵۹
  • مشاهده :  84 بازدید
  • چاپ خبر : اکثر دستگاههای اداری به شهرداری بدهکارند

اکثر دستگاههای اداری به شهرداری بدهکارند

رییس شورای اسلامی شهر کنگان در چهارمین جلسه شورای اداری در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل گفت: اکثر دستگاههای اداری به شهرداری بدهکارند.

به گزارش کنگان نیوز، اکبر پاریابی در چهارمین جلسه شورای اداری در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل گفت: در حال حاضر قریب به اتفاق دستگاههای اداری شهرستان به شهرداری بدهکارند که انتظار جدی اینست ادارات ما در پرداخت به موقع بدهی های خود  به قانون پایبند باشند.

وی در ادامه احداث اسکله تجاری را یکی از خواسته ها و مطالبات بحق مردم این شهر دانست و بیان نمود: متاسفانه تا کنون هیچ مسئولی به این مطالبه عمومی لبیک نگفته است.

رییس شورای اسلامی شهر کنگان در بخش دیگر با گلایه از وضعیت پارازیت در کنگان بیان نمود: امیدواریم مسئولان مربوطه این مشکل را برطرف کنند.

پاریابی در ادامه به گرانی در کنگان اشاره و گفت: هم اکنون قیمت کالا در کنگان نسبت به سایر نقاط استان بیشتر است و این مسئله مردم را در تنگنا قرار داده است.

رییس شورای اسلامی به بیکاری جوانا بومی نیز اشاره و گفت: در حال حاضر مسئله بیکاری یکی از معضلات مهم شهرستان کنگان است که به دغدغه جوانان و خانواده ها تبدیل شده است.

وی در پایان با تبریک ۵ مرداد سالروز اقامه اولین نماز جمعه در ایران اسلامی با تجلیل از خدمات و تلاشهای حجت الاسلام محمودی در حوزه های مختلف بویژه زیرساخت های دینی اظهار نمود: خدمات گسترده صورت گرفته نشان از کارآمدی نماز جمعه است.

اخبار مرتبط