رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۲۹ تیر ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۳
  • کد خبر : ۳۷۷۶
  • مشاهده :  1096 بازدید
  • چاپ خبر : کنگان با پارازیت و بدون تلویزیون/ مسئولین شفاف سازی کنند

کنگان با پارازیت و بدون تلویزیون/ مسئولین شفاف سازی کنند

مدتیست که شبکه تلویزیونی دچار اختلال می شوند و لذا عموما این موضوع را بخاطر پارازیت می دانند. اما هنوز هیچ نهادی در این خصوص حاضر به شفاف سازی یا بر عهده گرفتن کار نشده است.

به گزارش کنگان نیوز، مدتیست که شبکه تلویزیونی دچار اختلال می شوند و لذا عموما این موضوع را بخاطر پارازیت می دانند. اما هنوز هیچ نهادی در این خصوص حاضر به شفاف سازی یا بر عهده گرفتن کار نشده است.  

یکی از شهروندان کنگانی در این خصوص با ارسال مطلبی  می گوید:

مدتیست در شهر کنگان امواج پارازیت موجب قطع شبکه های تلویزیونی شده و مردم را از دیدن برنامه های تلویزیون و حتی شبکه های استانی محروم کرده است. این اختلال نه فقط شبکه هایی که از طریق گیرنده ماهواره دریافت می شود را درگیر کرده حتی گیرنده های دیجیتال نیز قادر به دریافت امواج تلویزیونی نیستند به گونه ای که اکثر شبکه ها قطع شده و مردم ناامید از مشاهده تلویزیون شده اند. بسیاری از مردمی که هرساله در شبهای قدر پای گیرنده های تلویزیون این شبها را احیا می کردند، امسال متاسفانه از تمام اینها محروم بودند. گذشته از اینکه این امواج تاثیرات بسیار زیانباری دارد و اثرات سوئی را بر سلامتی انسان می گذارد.

در این خصوص مسئولین شهرستان باتوجه به گلایه گسترده مردم، هیچگونه پیگیری نکرده و هیچ نهاد یا سازمان شهرستانی و استانی مسئولیت این کار را برعهده نمی گیرد. اکنون با حذف تلویزیون از زندگی مردم تکلیف آنها چیست و چه کسی پاسخگوی اینکار خواهد بود؟/ثلاث

با تشکر
محمدصادق سلیمی
ساکن شهر کنگان

اخبار مرتبط