رفتن به بالا
  • جمعه - ۱۰ مهر ۱۳۹۴ - ۰۶:۰۳
  • کد خبر : ۳۷۰۷
  • مشاهده :  61 بازدید
  • چاپ خبر : یک‌میلیون قطعه چسب‌زخم با استاندارد جعلی در استان بوشهر کشف شد

یک‌میلیون قطعه چسب‌زخم با استاندارد جعلی در استان بوشهر کشف شد

بوشهر – مدیرکل استاندارد استان بوشهر گفت: بیش از یک میلیون قطعه چسب زخم با استاندارد جعلی در انبار یکی از شرکت‌های تولیدی استان بوشهر کشف شد.

به گزارش کنگان نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل استاندارد بوشهر، محمدرحیم بهره‌مند افزود: این محصول به نام تجاری بهبود پلاست تولید شده و نشان استاندارد نیز به صورت جعلی بر روی بسته‌های آن حک شده است.
وی با بیان اینکه کارشناسان بخش سلولزی و نساجی این اداره کل در بازدید از شرکت مذکور موفق به کشف این چسب زخم‌ها شدند، ادامه داد: پس از بررسی‌های لازم شرکت متخلف به مراجع ذیربط معرفی شد.
مدیرکل استاندارد استان بوشهر یادآور شد: شهروندان در صورت مشاهده چنین تخلفاتی می‌توانند مورد را به این اداره کل اطلاع دهند.

طرح پایش سلامت روان در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر

به گزارش کنگان نیوز به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی، طرح جامع پایش سلامت روان دانشجویان در دانشگاه علوم پزشکی بوشهرنیمه دوم امسال در دو مرحله اجرا می‌شود.
معاون دانشجویی، فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در نشست توجیهی این طرح که با حضور مسئولان و کارشناسان ادارات مشاوره دانشگاه‌های علوم پزشکی منطقه جنوب کشور در بوشهر گفت: طرح سلامت روانی دانشجویان با عنوان( caq) از ابتدای سال تحصیلی جدید ر دو مرحله از اول مهر ماه تا نیمه آبان برای دانشجویان جدید الورود و مرحله دوم از نیمه آبان تا بیستم اسفند ماه برای سایر دانشجویان اجرا می‌شود.
حسین قائدی افزود: در این طرح از پرسش نامه (ghq) استفاده می‌شده که به علت محدودیت‌ها و نواقصی که داشت پرسش‌نامه جدید با عنوان (chq) جایگزین شده و همه دانشجویان از نظر خصوصیات روانی و عاطفی مورد سنجش و پایش قرار می‌گیرند.
وی بیان داشت: در این پروژه ۲۷۲ سؤال از دانشجویان پرسیده می‌شود که ۱۲۸ تای آن پرسش‌های شخصیتی و ۱۴۴ تای دیگر پرسش‌های تحلیلی بالینی است که پس از استخراج و تحلیل، به تناسب نیازهای روان‌شناختی دانشجویان خدمات و مشاوره‌های لازم به آنان ارایه می‌شود.

اخبار مرتبط