رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۲۲ تیر ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۴
  • کد خبر : ۳۶۶۳
  • مشاهده :  127 بازدید
  • چاپ خبر : اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر اولویت دستگاه ها و شرکتها باشد

اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر اولویت دستگاه ها و شرکتها باشد

فرماندار کنگان گفت :در راستای تکریم خانواده های معظم شاهد ، اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر اولویت دستگاه های اداری و شرکتها باشد.

به گزارش کنگان نیوز، عبدالنبی یوسفی روز سه شنبه در نشست شورای مشورتی امور ایثارگران شهرستان کنگان افزود : دستگاه های اجرایی شهرستان باید در جذب نیرو بر اساس قانون ، اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران را در اولویت قرار دهند.
وی یادآورشد: اشتغال جوانان از اولویت های دولت تدبیر و امید است و بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کنگان نسبت به روز رسانی لیست فرزندان جویای کار خانواده های شهدا و ایثارگران شهرستان اقدام کند.
فرماندار کنگان تکریم خانواده های معظم شهدا و ایثارگران را تکلیف همه مردم و مسئولان دانست و تصریح کرد: باید از همه امکانات و ظرفیت های موجود برای پیگیری و رفع مسائل و مشکلات جامعه ایثارگری این شهرستان استفاده کرد.
یوسفی تقدیم ۳۷۱ شهید ، آزاده و جانباز سرافراز و ایثارگر را از افتخارات شهرستان کنگان برشمرد و از اعضای شورای مشورتی خواست با شناسایی همه ظرفیت های قانونی زمینه را برای خدمت رسانی بهتر و بیشتر به خانواده معظم شهدا ، جانبازان و ایثارگران فراهم کنند.

اخبار مرتبط