رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۲۰ تیر ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۰
  • کد خبر : ۳۵۸۹
  • مشاهده :  106 بازدید
  • چاپ خبر : تجلیل از پرستاران خانه معلولین شهرستان کنگان توسط موسسه مهراندیش جوانان امروز

تجلیل از پرستاران خانه معلولین شهرستان کنگان توسط موسسه مهراندیش جوانان امروز

کنگان نیوز، ریس محترم فرهنگ وإرشاد جناب اقای مختارزاده وجناب اقای منفرد استاد دانشگاه همراه با أعضاء موسسه مهر اندیش روز جمعه در محل خانه معلولین برگزار گردید.

هر وجدانی بیداری با دیدن این گونه مرکز بیدارتر میشود
بازید وتجلیل از پرستاران خانه معلولین شهرستان کنگان توسط موسسه مهراندیش جوانان امروز

به گزارش کنگان نیوز،  در این امر خیر خواهانه که با حضور جمعی  از مسولین همچون جناب آقای خاکنژاد معاون سیاسی اجتماعی و رئیس محترم فرهنگ وإرشاد جناب اقای مختارزاده وجناب اقای منفرد استاد دانشگاه همراه با أعضاء موسسه مهر اندیش روز جمعه در محل خانه معلولین برگزار گردید.
فخاری:با توجه به کرامت والای انسانی ارتباط اجتماعی با معلول وهمراه بااحترام ودوری از ترحم که همواره باید دست او را گرفت وآشنایی با نحوه نگهداری از معلولین ذهنی وجسمی وإیجاد وتلاش برای فراهم ساختن امکان دلگرمی ، اعتماد   به نفس ونشاط به آنها ارمغان آوریم

در ادامه: در این مکان محفل زمینی ودنیایی رابرای معلولان بهشتی کرده وراه ناهموار زندگی رابرایشان تاحدودی هموار کند . در این مرکز دنیا زیبا تَر از آنچه هست به معلولان نشان داده می شود.
و در این ایام عید فرصتی شد تا با أعضاء ومسؤلین از زحمات بی منت مدد کاران مجموعه تقدیری به عمل آورده  شود ، باز باید گفت در این دنیای که ما راز مشغله روزانه ومادیات دور کرده وبه خدا نزدیکتر میکند در این فضای معنوی زندگی را لآبلای نگاه مهربان مددکاران ، درک میکنی ودر میابیم که هنوز عشق وإنسانیت ، محبت وایمان هست پس باید زندگی کرد
در پایان به پاس أرج نهادن بر این خادمان خدایی تقدیر وتشکر و هدایای به رسم زحمات وتلاش بی شائبه این عزیزان اهدا گردید
وهمچنین از بخش مراقبت از معلولین بازدید ودلجویی شد.

IMG_0123

 

IMG_0121

 

IMG_0118

 

IMG_0116

اخبار مرتبط