رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۵ تیر ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۱
  • کد خبر : ۳۴۵۷
  • مشاهده :  110 بازدید
  • چاپ خبر : قهرمانی تیم هیئت والیبال کنگان در جام رمضان + تصاویر

قهرمانی تیم هیئت والیبال کنگان در جام رمضان + تصاویر

مسابقات والیبال زنان کنگان جام رمضان با حضور چهار تیم در سالن کوثر برگزار گردید که در روز پایانی تیم فرهنگیان و تیم هئیت والیبال در یک بازی حساس و نفس گیر در حضور تماشاگران به مصاف هم رفتند که در پایان تیم جوان هئیت والیبال توانست با شکست تیم فرهنگیان به مقام قهرمانی جام رمضان دست یابد.

به گزارش کنگان نیوز، مسابقات والیبال زنان کنگان جام رمضان با حضور چهار تیم در سالن کوثر برگزار گردید که در روز پایانی تیم فرهنگیان و تیم هئیت والیبال در یک بازی حساس و نفس گیر در حضور تماشاگران به مصاف هم رفتند که در پایان تیم جوان هئیت والیبال توانست با شکست تیم فرهنگیان به مقام قهرمانی جام رمضان دست یابد.
در پایان مراسم اهدا جوایز با حضور آقای خاکنژاد معاون سیاسی اجتماعی فرماندار- اقای پاریابی رئیس شورای شهر- اقای بحرینی نژاد رئیس اداره ورزش و جوانان و اقای قاسمی رئیس هیئت والیبال -خانم نوری مسئول ورزش بانوان شهرستان و جمعی از تماشاگران برگزار گردید.
در حواشی بازی بانوان ورزشکار ضمن تشکر از اقای خاکنژاد و پاریابی جهت حمایت های مالی و مادی از ورزش بانوان خواستار نگاه بیشتر مسئولین به ورزش بانوان شدند/ حجت عبدالهی

IMG_0112

 

IMG_0111

 

IMG_0108

 

IMG_0105

 

IMG_0093

اخبار مرتبط