رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱۴ تیر ۱۳۹۵ - ۰۱:۱۰
  • کد خبر : ۳۴۴۱
  • مشاهده :  67 بازدید
  • چاپ خبر : کشف محموله بزرگ ۵/۵ میلیاردی داروهای نیروزا در شهرستان دیر

کشف محموله بزرگ ۵/۵ میلیاردی داروهای نیروزا در شهرستان دیر

فرماندهی انتظامی شهرستان دیر، از کشف محموله بزرگ قاچاق داروهای نیروزا در این شهرستان خبر داد.

به گزارش کنگان نیوز ، سرهنگ دوم حمید محمدی نسب در گفت و با پارس خلیج، با اعلام این خبر، گفت:با تلاش ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان دیر ،محموله بزرگ پودر و قرص های نیروزا به ارزش ۵ میلیاردو ۵۰۰ میلیون ریال در یکی از روستاهای شهرستان دیر کشف شد
وی با بیان اینکه این طرح در راستای شعار سال و مبارزه با پدیده شوم قاچاق در شهرستان دیر اجرا شد،خاطر نشان کرد:در پی اخبار واصله مبنی بر اینکه فردی در منزل شخصی به هویت ( م  . ا  ) در یکی از روستاهای شهرستان دیر، در حال تخلیه کالای قاچاق می باشند بلافاصه با هماهنگی دستگاه قضایی ۳ اکیپ از مامورین این انتظامی به محل اعزام شدند.

محمدی نسب ،ارزش این محموله قاچاق را ۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعلام کرد و افزود: در این رابطه ۵ نفر دستگیر و محموله های کشف شد به همراه یک دستگاه خودرو سواری پژو به مقر انتظامی دیر انتقال داده شدند.

فرماندهی انتظامی شهرستان دیر، با بیان اینکه،مبارزه با قاچاق باعث رونق کسب‌ و کار خواهد شد،گفت:هر ۵ نفر از عاملین دستگیر شده به همراه پرونده مدون قضایی جهت سیر مراحل قانونی به دادسرا ارجاع، و سپس با قرارهای مناسب هر ۵ نفر روانه زندان شدند.

سرهنگ دوم حمید محمدی نسب،اظهار داشت: مبارزه با سرقت و جرایم خشن و عمده، امنیت اخلاقی و اجتماعی، مبارزه با مواد مخدر، کاهش تصادفات جاده‌ای و مبارزه با قاچاق کالا و ارز جزو اولویت های نیروی انتظامی است./ پارس خلیج

اخبار مرتبط