فرمانده دریابانی استان بوشهر از توقیف ۱۰۳ میلیارد ریال کالای قاچاق در کنگان خبر داد و گفت: این مقدار کالای قاچاق طی یک عملیات کشف شد.

به گزارش کنگان نیوز از پایگاه خبری پلیس، سردار «قلندر لشکری» گفت: رصد دقیق تردد شناورهای ورودی و خروجی به کشور از برنامه‌های مرزبانی در راستای تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز است.

وی با بیان اینکه ماموران پایگاه دریابانی کنگان در این راستا به یک فروند شناور مشکوک شده و دستور ایست دادند، افزود: ماموران در بازرسی از این شناور ۶ میلیون نخ سیگار، ۲۴میلیون ۷۷۳ هزار و ۴۰۸ عدد قرص نیروزا کشف کردند.

فرمانده دریابانی استان اضافه کرد: ۴۵ هزار و ۴۶۶ میلی لیتر شربت نیروزا، ۲۷۵هزار و ۶۰۰ میلی لیتر آمپول نیروزا، ۳میلیون و ۸۶۸ هزار و ۵۶۴ گرم پودر نیروزا از دیگر کشفیات به دست آمده طی این عملیات بود.

سردار لشکری در پایان با اشاره به دستگیری ۳ متهم در این رابطه مطرح کرد: کار‌شناسان مربوطه ارزش ریالی این محموله را ۱۰۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد کردند.

وی در پایان با تأکید بر تداوم اقدامات عملیاتی دریابانان این استان در راستای فرامین مقام معظم رهبری گفت: در راستای حمایت از تولیدات داخلی کشور به طور جدی با هرگونه قاچاق برخورد می‌کنیم.

کد خبر:3417 | تاریخ انتشار :۱۳۹۵/۰۴/۱۳ - ۲:۰۷ ب.ظ


تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به موسسه خبری کنگان نیوز می باشد.
طراحی و پشتیبانی سایت توسط : آبرنگ دیزاین
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی