رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۸ مهر ۱۳۹۴ - ۰۷:۵۴
  • کد خبر : ۳۴۱
  • مشاهده :  81 بازدید
  • چاپ خبر : شبکه آب‌رسانی مناطق جنوبی بوشهر نوسازی شد‌

شبکه آب‌رسانی مناطق جنوبی بوشهر نوسازی شد‌

مدیر آبفای بوشهر گفت: با اجرای طرح نوسازی شبکه آب‌رسانی مناطق جنوبی بوشهر مشکل تامین آب مشترکان این مناطق برطرف شد.

به گزارش کنگان نیوز ، مرتضی ایمانی صبح امروز در بازدید و بررسی روند اجرای طرح‎های آب‌رسانی بوشهر، با بیان اینکه وضعیت آبرسانی بوشهر بهبود یافته است اظهار داشت: در وضعیت بحرانی آب‌، مشترکان با آبفای بوشهر همراهی کردند و تابستان کم آب را پشت سر گذاشتیم.

وی با تاکید بر استمرار فرهنگ بهینه مصرف آب و صرفه‎جویی بیان کرد: یکی از مشکلات آب‌ر‌سانی در محلات جنوبی شهر بوشهر کمبود فشار بود که برای این مناطق با تانکر آب‌رسانی شده است‌.

مدیر آبفای بوشهر با بیان اینکه طرح نوسازی شبکه آبرسانی و خط اصلی منطقه ری‌شهر در دستور کار این شرکت قرار گرفت بیان کرد: خط آبرسانی این منطقه دارای قدمت ۴۰ ساله بود و از زمین‎های شخصی عبور می‎کرد که با نوسازی  این خط آبرسانی مشکل مشترکان این مناطق برطرف شد.

ایمانی با اشاره به اینکه برای اجرای این طرح آبرسانی ۲ میلیارد ریال هزینه شده گفت: با اجرای این خط آبرسانی ۴۰۰ مشترک آب منطقه ریشهر که با مشکل کم آبی روبه‌‎رو بودند برطرف شد واینک با فشار مناسب به این مشترکان آبرسانی می‎شود.

وی بیان کرد: با برنامه ریزی انجام شده امسال طرح نوسازی و توسعه شبکه آبرسانی در مناطق مختلف شهربوشهر دردست اجرا است/ تسنیم

اخبار مرتبط